Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

College Girl Coloring

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Kids Coloring
0+
Draw To Smash!
6+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Stickman Escape
6+
Cute Coloring Games
0+
Draw Wheels
0+
Paint It
0+
Egg Adventure
6+
Love Cats Rope
0+
Cross Stitch 2
0+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Barbara & Kent: Toilet Rush
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Boyama
  4. College Girl Coloring

College Girl Coloring - Bir moda boyama kitabı oluşturun!

College Girl Coloring, "üniversite" teması etrafında kıyafetler ve sahneler tasarlayabileceğiniz ve ardından bunları renklendirebileceğiniz bir giydirme oyunu ve boyama oyunu karışımıdır.

Kendi karakterinizi yaratın ve öğrencinin görünümünü, saç stilini ve kıyafetlerini belirleyin. Üstler, elbiseler, pantolonlar, etekler ve çeşitli aksesuarlardan havalı bir kıyafet oluşturun ve üniversiteli kızı balo, mezuniyet töreni veya kütüphanede bir çalışma günü için giydirmek isteyip istemediğinize karar verin. Fare veya dokunmatik yüzey ile menüler arasında gezinin ve oluşturduğunuz görüntüleri renklendirmek için kapsamlı renk paletlerinden en sevdiğiniz renkleri seçin. Standart renklere ek olarak, tamamen kişisel bir görünüm oluşturmak için pastel tonlar, parıltılı renkler, desenler ve birçok renk gradyanı arasından da seçim yapabilirsiniz.

Ardından karakterinizi bir sahneye yerleştirin, bir arka plan seçin ve istediğiniz diğer figürleri, efektleri ve komik komik çıkartmaları ekleyin. Arkadaşlar üniversite binasının önünde mi buluşuyor? Yoksa çete tatil sırasında parkta piknik mi yapıyor? Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve boyama sayfalarıyla kendi hikayelerinizi anlatın!

Yaratıcı sanatçılar için daha fazla boyama eğlencesi

College Girl Coloring'i sevdiyseniz, Wedding Coloring Dress Up'ta romantik gelinlikleri boyamaya ne dersiniz?

Boyama kitabınızı günlük üniversite hayatından sahneler ve karakterlerle doldurun ve onları istediğiniz gibi renklendirin! KralOyun'da College Girl Coloring'i şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

College Girl Coloring

College Girl Coloring