Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Wedding Coloring Dress Up

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Stickman Escape
6+
Cute Coloring Games
0+
Draw Wheels
0+
Paint It
0+
Egg Adventure
6+
Love Cats Rope
0+
Cross Stitch 2
0+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Barbara & Kent: Toilet Rush
6+
Parking Rush
6+
Dress Up Games: Coloring Book
0+
Happy Filled Glass 4
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Boyama
  4. Wedding Coloring Dress Up

Wedding Coloring Dress Up - Güzel gelinlikleri renklendirin!

Wedding Coloring Dress Up, büyüleyici düğün tasarımlarını bir araya getirebileceğiniz ve bunları isteklerinize göre renklendirebileceğiniz yaratıcı bir boyama oyunudur.

Gelininiz için kıyafetin geri kalanıyla uyumlu bir saç modeli seçerek başlayın. Ardından, çok çeşitli gelinlikler arasından kişisel favorinizi seçebilirsiniz. Ya da kendi kıyafetinizi oluşturabilir ve farklı üstler ve etekler arasından seçim yapabilirsiniz. Gelinin büyük gününde olabildiğince büyülü görünmesini sağlamak için eserinizi bazı aksesuarlarla tamamlayın. Kendini hemen bir prenses gibi hissetmesini sağlayacak bir taca ne dersiniz? Yoksa sadece lüks bir kolye mi olmalı? Elbette her ikisi de mümkün, hayal gücünüzün sınırı yok!

Gelinden memnun kaldığınızda, onu renklendirebilirsiniz. Bunu yapmak için renk paletinden bir renk seçin ve ardından renklendirmek istediğiniz alana tıklayın veya dokunun. Ayrıca fırça düğmesini kullanarak parıltılar, desenler ve modaya uygun gradyanlar gibi harika efektler ekleyerek resimlerinizi daha da kişiselleştirebilirsiniz.

Görüntüyü yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için fare tekerleğini veya dokunmatik ekranda iki parmağınızı kullanın. Bu şekilde gözler veya aksesuarlar gibi küçük ayrıntıları kolayca renklendirebilirsiniz.

Sonucunuzdan memnun kaldığınızda, onay işaretli kalbin üzerine tıklayın ve düğün sahnenize damat veya nedime gibi daha fazla figür ekleyebilirsiniz. Uygun, romantik bir arka plan oluşturun, dekoratif unsurlarla doldurun ve ardından odayı boyayın. Ayrıca mükemmel resmi oluşturmak için emrinizde çok sayıda efekt, çıkartma ve emoji var. Kamera düğmesi ile çalışmanızın sonunda harika ekran görüntüleri alabilirsiniz! Öyleyse bir fırça kapın ve boyamaya başlayın!

Daha fazla rüya gibi boyama oyunu

Wedding Coloring Dress Up'ı sevdiyseniz, neden hayali tek boynuzlu atları boyamıyor ve Unicorn Dress Up Coloring Book oynamıyorsunuz?

Düğün boyama kitabınızı doldurun ve KralOyun'da ücretsiz olarak Wedding Coloring Dress Up online oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Wedding Coloring Dress Up

Wedding Coloring Dress Up

Üye Yorumları