Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Steampunk Wedding

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Steampunk Wedding
6+
The Prism City Detectives
0+
College Girls Team Makeover
6+
College Girl Coloring
0+
Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Steampunk Wedding

Steampunk Wedding - Retro-fütüristik görünümler yaratın!

Steampunk Wedding, fantastik bir steampunk dünyasındaki bir düğün için bir çifti ve misafirlerini giydirdiğiniz şık bir giydirme oyunudur.

İngilizce “steam” ve “punk” kelimelerinden oluşan “Steampunk”, 1980'lerin edebiyatında ortaya çıkan ve bir moda tarzı da dahil olmak üzere bir sanat türüne ve alt kültüre dönüşen bir bilim kurgu biçimidir. Steampunk, fütüristik icatları ve teknolojileri Viktorya döneminden kalma malzemeler ve makinelerle birleştirir.
Buhar gücüyle çalışan dünyaların görünümü de bu dönemin tarzına dayanır ve görkemli Viktorya dönemi kıyafetlerini teknik yönler, araçlar ve modern etkilerle birleştirir.

Benzersiz kıyafetler yaratın

Bu oyunda, mucit Babs'ın hayalindeki erkek Ken ile evlenmek istediği zeplinler, borular ve dişlilerden yapılmış makineler ve özenle tasarlanmış kıyafetlerle dolu heyecan verici bir dünyaya dalın. Düğünü tam bir başarıya dönüştürmek için kıyafetleri bir araya getirmek için yardımınıza ihtiyaç var:

Önce nedimelere makyaj yapın ve göz kalemi, ruj ve allık uygulayın. Ayrıca steampunk estetiğine uyması için is ve toz ile özel dokunuşlar ekleyin. Daha sonra gardıropta birçok neo-Viktoryen tarzı elbise arasından seçim yapabilirsiniz. Kahverenginin çeşitli tonları hakimdir, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz pastel renkli elbiseler de vardır. Kıyafeti alet kemeri, Viktorya dönemi şapkası veya kamera gibi teknik bir alet gibi retro-fütüristik aksesuarlarla tamamlayın. Dişlilerden ve küçük pistonlardan yapılmış uyumlu takılarla görünümü tamamlayın.

Gelin ve damada stil verin

Konuklarla işiniz bittiğinde, günün yıldızı olan geline geçin. Modern tasarımları fırfırlar, korseler ve Viktorya dönemi İngiltere'sinden kumaş katmanları ile birleştiren çok sayıda gelinlikten birini tercih edin. Ardından damada stil verebilir ve cep saatleri, silindir şapka veya zarif bir bastonla tamamlayabileceğiniz çeşitli abartılı takımlar ve fraklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Sıra dışı moda ile daha fazla makyaj oyunu

Steampunk Wedding'i sevdiyseniz, Barbie ve arkadaşlarını Japon başkentinin renkli sokak stilinde giydirin ve Babs And Friends: Tokyo Fashion oynayın. Ya da Babs' Spring Wedding'de rüya gibi bir düğün organize edin.

Retro-fütüristik düğün görünümleri oluşturun ve etkinliğin tam bir başarı olduğundan emin olun! Steampunk Wedding oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Steampunk Wedding

  • Yayın tarihi: 05.|06.|2024
  • Publisher: Bitent (244)
Steampunk Wedding