Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Kate Middleton Fashion

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Kate Middleton Fashion

Kate Middleton Fashion - Galler Prensesine Stil Verin!

Kate Middleton Fashion, İngiliz prensesini kraliyet görünümünde giydirebileceğiniz büyüleyici bir giydirme oyunudur!

Galler Prensesi Catherine, İngiliz halkından Catherine Elizabeth “Kate” Middleton olarak doğdu ve sadece kraliyet hayranları tarafından değil, modern bir moda ikonu olarak kabul ediliyor. İngiliz tahtının varisi Prens William'ın eşi olarak halkın karşısına çıkarken giydiği kraliyet elbiselerinin yanı sıra, zevkli gündelik görünümleriyle de tanınıyor. Hayranları özellikle sadece tanınmış İngiliz tasarımcıları giymekle kalmayıp, aynı zamanda klasik bir günlük gardırop oluşturmak için popüler, uygun fiyatlı moda markalarının koleksiyonlarından birçok parçayı bir araya getirmesini takdir ediyor. Alexander McQueen ya da Zara - seçim sizin!

Kate'i bir resepsiyon veya balo için kuşak, şapka veya taç ile cesur renklerde uzun bir elbise ile stilize edin. Ya da daha resmi olmayan bir etkinlik veya özel zaman için rahat bir İngiliz kır tarzı kıyafet seçin. Kate'in imzası haline gelen palto elbiselerden geniş bir seçki seçin ya da uzun bir palto veya blazer ceket ile resmi olmayan bir görünüm elde edin ve klasik bluz ve kazaklarla kombinleyin. Kıyafetleri uyumlu aksesuarlarla şık bir şekilde tamamlayın ve görünümleri zarif kraliyet mücevherleriyle tamamlayın. Galler Prensesi'nin saç stilini de duruma ve tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz.

İngiliz kraliyet ailesiyle ilgili diğer ilginç moda oyunları

Kate Middleton Fashion sevdiyseniz, neden A Royale Romance oynamıyorsunuz ve bugünün Kral Charles'ını Prenses Diana ile ilk düğünü için şekillendirmiyorsunuz?

Şimdi gerçek bir prensese ve popüler stil ikonuna stil verin ve KralOyun'da ücretsiz olarak Kate Middleton Fashion oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Kate Middleton Fashion

Kate Middleton Fashion

Üye Yorumları