Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Style Exchange Challenge

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Princess Maker
0+
Fantasy Horse Maker
0+
Princesses Moving House Deco
6+
Fashionistas' Faceoff
12+
Aquatic Mermaid Beauty Makeover
0+
Casual Icon Maker
0+
Santa's Workshop
0+
Wednesday's Breakup Handbook
0+
Fashion Repair
0+
Clawdia Wolfgirl Hairstyle Challenge
6+
BFF Math Class
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Makyaj ve Süs
  4. Style Exchange Challenge

Style Exchange Challenge - Kıyafetleri değiş tokuş edin!

Style Exchange Challenge, bir moda mücadelesinde dört arkadaşa yardım ettiğiniz eğlenceli bir giydirme oyunudur.

Dört BFF sıkıldı ve yeni bir şey denemek istiyorlar - bir "Spin the Bottle" meydan okuması! İşin ilginç yanı: modacılar stillerini değiştirmek zorunda. Kurt adam Enid, arkadaşı Wednesday'in gotik görünümünü beğenecek mi? Ve Addams Ailesi'nin kızı Barbie'nin renkli kıyafetleriyle nasıl görünecek? Dört genç kadına makyajlarında yardım edin ve öğrenin!

Makyajla başlayın ve yeni görünüme uyması için ruj, allık, maskara ve göz kalemi uygulayın. Daha sonra kız arkadaşların bildiği tipik görünümü yaratmak için dolapta birçok ikonik kıyafet bulacaksınız. 
Çarşamba gardırobunda doğal olarak siyah ve beyaz desenlerle birlikte siyah renk hakimdir. Enid için bir üst ve emo bol pantolonla modern, punk bir görünüm seçin veya fırfırlı ve volanlı romantik bir gotik elbise tercih edin. Siyah bir peruk ve yarasa küpeler ya da Viktorya dönemi şemsiyesi gibi ürkütücü güzellikte aksesuarlarla stilinizi tamamlayın. 
Öte yandan Babs'ın gardırobu, 2023 yapımı "Barbie" filmindeki efsanevi inline paten kıyafeti gibi sarışın moda bebeğinin birçok tanınmış görünümü de dahil olmak üzere pembe renkte modaya uygun moda ile doludur. Çarşamba için oldukça sıra dışı, ancak moda konusundaki yeteneğinizle ona pembe renkte de mükemmel bir figür çizdiğini kanıtlayabilirsiniz!

Harika moda mücadeleleri içeren daha fazla giydirme oyunu

Style Exchange Challenge'ı beğendiyseniz, neden Babs And Friends: Love Match Profile da Babs'i bir Instagram meydan okuması için stilize etmiyorsunuz?

Şişeyi çevirin ve dört arkadaşın stillerini değiştirin! KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak Style Exchange Challenge oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Style Exchange Challenge

  • Yayın tarihi: 15.|05.|2024
  • Publisher: Bitent (242)
Style Exchange Challenge

Üye Yorumları