Speed Boat Extreme Racing

Tüm yaş grupları için onaylandı
486   x Likes171x Dislikes
Reklam

Speed ​​Boat Extreme Racing - bir sürat teknesinde zafer için yarışın! 

Speed ​​Boat Extreme Racing, bir sürat teknesinde zafer için yarışabileceğiniz ve hatta aynı klavyede bir arkadaşınıza karşı yarışabileceğiniz hızlı bir yarış oyunudur.    

Ayrıca suda yarışabilir veya sadece Serbest Sürüş modunda gezinebilirsiniz! Bu hızlı tempolu tekne yarışını tek veya çok oyunculu olarak WASD ve yönlendirmek için yön tuşlarını kullanarak oynayın. F ve K ile nitroyu ateşleyebilir ve sürat teknesini daha da hızlandırabilirsiniz. Dublör modunda özel mücadelelere katılın ve teknede direksiyon başında en iyi numaralarınızı gösterin!    

Altı farklı yarış pisti ve farklı özelliklere ve güçlere sahip beş sürat teknesi sizi bekliyor. Yakında çok sayıda rampanın üzerinden uçacak, her viraja yaslanacak ve kaya tünelleri ve turnikelerden ustalıkla geçeceksiniz. Karada mahsur kalırsanız, son kontrol noktasında baştan başlamak için R veya O'ya basabilirsiniz.    

Şimdi size katılması için bir arkadaş edinin. Teknenizi çalıştırın ve birlikte SpielAffe'de ücretsiz çevrimiçi Speed ​​Boat Extreme Racing oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Speed Boat Extreme Racing

Speed Boat Extreme Racing

Oynanma sayısı:
6.381
Yayın tarihi:
04.|11.|2021
Üretici:

x