Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Racing Island

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Base Jump Wingsuit Flying
12+
Racing Island
6+
Paperly: Paper Plane Adventure
0+
Fat Cat Life
6+
Clean The Ocean
0+
Mr Racer: Car Racing
6+
Crash Car Parkour Simulator
12+
Traffic Rider Bike Racing
12+
Offroad Life 3D
6+
Flight Pilot: Airplane
12+
School Bus Driving Sim
6+
Araba Modifiye
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Simülasyon
  4. Racing Island

Racing Island - Gaz pedalına basın!

Racing Island, farklı araçlarla heyecan verici yarışlarda sürüş becerilerinizi test etmeniz gereken çeşitli bir simülasyon oyunudur.

Bir kamyonun, bir canavar kamyonun veya hızlı bir spor arabanın direksiyonuna geçmek isteyip istemediğinizi seçin ve 36 seviyede hızlı tempolu yarışlara katılın. Aracınızı yarış pistinde yönlendirmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın ve rakiplerinizi yolun tozunda geride bırakmaya çalışın. Nitro takviyesiyle pistte daha da hızlı yarışmak için Shift tuşuna basın.

Yarış arabasından canavar kamyona

Sürüş tarzınızı farklı araçlara uyarlayın ve örneğin hızlı sollama manevraları için spor arabanızın çevikliğini veya rakiplerinizi pist dışına itmek için kamyonunuzun kütlesini kullanın.

Yarışlara ek olarak, canavar kamyonunuzu başka bir modda 10 farklı engel parkurunda yarıştırabilir veya drift sürüş modunda spor araba ile sürüş becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bir off-road profesyoneli veya drift şampiyonu olun - hangi aracın sizin için en eğlenceli olduğuna siz karar verin.

Başarıyla tamamlanan her seviye için oyun parası toplayın ve yeni canavar kamyonların, tırların ve hatta daha hızlı arabaların kilidini açın!

Hız tutkunları için daha fazla yarış oyunu

Racing Island'ı sevdiyseniz, Ultimate Offroad'da neden bir arazi aracını zorlu arazide bitiş çizgisine kadar güvenle sürmeyesiniz?

Üç farklı araç türünün direksiyonunda becerilerinizi kanıtlayın ve bitiş çizgisine ilk varan siz olun! Racing Island'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Racing Island

Racing Island

Üye Yorumları