Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Offroad Island

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Offroad Island
0+
Madness Driver Vertigo City
12+
Base Jump Wingsuit Flying
12+
Racing Island
6+
Paperly: Paper Plane Adventure
0+
Fat Cat Life
6+
Clean The Ocean
0+
Mr Racer: Car Racing
6+
Crash Car Parkour Simulator
12+
Traffic Rider Bike Racing
12+
Offroad Life 3D
6+
Flight Pilot: Airplane
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Simülasyon
  4. Offroad Island

Offroad Island - Her türlü araziyi fethedin!

Offroad Island, zorlu offroad pistlerinde araçları yönlendirmeniz ve görevleri tamamlamanız gereken ayrıntılı bir simülasyon oyunudur.

Kamyonunuza binin ve WASD veya ok tuşlarını kullanarak orman arazisinde yönlendirin. Çeşitli engelleri aşmak için gerçekçi kontrolleri kullanın: "J" düğmesiyle ön ve arka tekerlekten çekiş arasında geçiş yapın veya pistte daha fazla tutuş için aksların dönüşünü senkronize edin. Farklı ayarları deneyin ve arazi aracınızla dik dağları, çamur birikintilerini ve sık ormanları fethedin.

Başarı için ayarlama

Oyun dünyasını keşfedin ve heyecan verici yarışlarda zamana karşı yarışmak için haritada kırmızı ile işaretlenmiş noktaları bulun. Görevleri başarıyla tamamlayarak oyun parası kazanın ve ödülünüzü SUV'unuzu tamir etmek için kullanın:

  • Aracınızın hız, dayanıklılık, motor gücü veya ağırlık gibi çeşitli özelliklerini geliştirmek için "Upgrades" düğmesini kullanın.
  • Kamyonunuza ince ayar yapmak, yeni bileşenler takmak ve arazi yeteneklerini özelleştirmek için "Tuning" düğmesini kullanın.
  • "Customize" düğmesi aracınızın rengini, jantlarını ve lastiklerini isteğinize göre ayarlamanızı sağlar.

Ayrıca kazandıklarınızı yeni araçlar satın almak için kullanabilir ve vahşi doğada dörtlü bisiklet, yan yana arazi aracı, arazi bisikleti veya paletli araçla yarışabilirsiniz. Daha da gerçekçi sürüş eğlencesi için ikinci bir dünyanın kilidini açın ve sıcak çöl pistlerinde becerilerinizi kanıtlayın!

Hız tutkunları için daha fazla off-road aksiyonu

Offroad Island'ı sevdiyseniz, neden Offroad Life 3D'de direksiyon başındaki becerilerinizi kanıtlamıyorsunuz?

Arazi aracınızı çamurlu engel parkurlarında güvenle yönlendirin ve bir off-road şampiyonu olun! Offroad Island'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Offroad Island

Offroad Island