Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Ace Car Racing

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Ace Car Racing
12+
Hill Climbing Mania
6+
Speed Master
6+
Mr Racer: Car Racing
6+
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Hard Wheels Winter 2
6+
Funny Mad Racing
12+
Real City Driver
6+
Speed Demons Race
6+
Racing Car
6+
Highway Cars Traffic Racer
12+
Street Car Race Ultimate
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Araba Yarışı
  4. Ace Car Racing

Ace Car Racing - Otoyolda bir yarış yıldızı olun!

Ace Car Racing, otoyol boyunca bir spor araba ile yarışmanız ve mümkün olduğunca fazla mesafe kat etmeniz gereken aksiyon dolu bir araba yarışı oyunudur.

Arabanızı "A" ve "D" düğmeleriyle veya şerit değiştirmek için dokunmatik ekranla kontrol edin. Trafikte ustalıkla ilerleyin ve süre dolmadan önce gerekli mesafeyi kat edin. Bitiş çizgisini zamanında geçerseniz, bonus zaman kazanırsınız ve bir sonraki kontrol noktasına ulaşmanız gerekir.

Sürüş becerilerinizi kanıtlayın ve diğer yol kullanıcılarını ustalıkla sollayın. Üç mavi flaş topladığınız anda nitro sürüşünüz devreye girer ve aracınızı hızla ileri fırlatır. Ayrıca geçici bir hız artışı elde etmek için diğer yol kullanıcılarını pist dışına doğru itebilirsiniz. Ancak onlara çarpmadığınızdan emin olun - aksi takdirde hızınızı kaybedersiniz.

Yol boyunca para ve elmas toplayın, bunları farklı özelliklere sahip yeni spor arabaların kilidini açmak veya arabanızı yükseltmek için kullanabilirsiniz. Mağazada yarış arabanızın aerodinamik veya nitro sürüşünü geliştirin.

Çeşitli haritalarda heyecan verici yol yarışlarına katılın ve spor arabanızla çölde veya gece atmosferik olarak aydınlatılmış şehirlerde yarışın.

Arabalardan ustalıkla kaçmanız gereken daha heyecan verici yarış oyunları

Ace Car Racing'i sevdiyseniz, rakiplerinizi hurda metale çevirin ve Road Madness'ta kıyamet sonrası yollara hükmedin!

Otoyolda yarış ve zaman dolmadan bir pist rekoru kır! Ace Car Racing'i şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Ace Car Racing

Ace Car Racing

Üye Yorumları