Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Moto Stunts: Driving & Racing

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Moto Stunts: Driving & Racing
12+
Traffic Rider Bike Racing
12+
Nitro Bikes Highway Race
12+
Moto X3M Spooky Land
6+
Dirt Bike Mad Skills
12+
Motorbike
12+
Trials Ride 2
6+
Uphill Rush 12
6+
GP Moto Racing 3
12+
Highway Moto Racer
6+
Dirt Bike Motocross
12+
Cycle Sprint
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Motorsiklet
  4. Moto Stunts: Driving & Racing

Moto Stunts: Driving & Racing - Bir offroad şampiyonu olun!

Moto Stunts: Driving & Racing, engelli parkurlarda bir arazi motosikletiyle yarıştığınız ve gözüpek hareketler yaptığınız aksiyon dolu bir motosiklet oyunudur.

Motorun kükremesine ve çamurun sıçramasına izin verin: "D" ve "A" düğmeleriyle ileri ve geri sürün veya dokunmatik ekrandaki ilgili düğmeleri kullanın. Motosikletinizi dengelemek ve havada takla atmak için "W" ve "S" tuşlarını kullanın.

İki heyecan verici oyun modunda off-road becerilerinizi kanıtlayın ve arazi motosikleti şampiyonu olun:

"Level Mode" da 90 farklı engel parkurunda motosikletinizi kontrol edin. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde finişe kadar yarışın ve yol boyunca dik düşüşlerin ve dönen testere bıçaklarının üzerinden atlayın. Rampaları ve döngüleri, size bonus zaman kazandıran baş döndürücü hareketler için kullanın. Kendi dublör gösterinizin yıldızı olun ve tüm seviyeleri üç yıldızla tamamlamaya çalışın!

"Racing Mode" da heyecan verici off-road yarışlarına katılabilir ve bitiş çizgisini ilk geçen olmaya çalışabilirsiniz. Adrenalin pompalayın, tüm engellerin üzerinden atlayın ve rakiplerinizi toz içinde bırakın!

Gözüpek dublör sürücüler için daha fazla yarış oyunu

Moto Stunts: Driving & Racing'i beğendiyseniz, neden diğer zorlu mücadelelerde direksiyon başındaki becerilerinizi kanıtlamıyorsunuz ve Moto X3M oynamıyorsunuz!

Motosikletinizi 2D engelli parkurlarda ustalıkla yarıştırın ve Moto Stunts: Driving & Racing'i şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Moto Stunts: Driving & Racing

Moto Stunts: Driving & Racing