Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Nitro Bikes Highway Race

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Moto Stunts: Driving & Racing
12+
Traffic Rider Bike Racing
12+
Nitro Bikes Highway Race
12+
Moto X3M Spooky Land
6+
Dirt Bike Mad Skills
12+
Motorbike
12+
Trials Ride 2
6+
Uphill Rush 12
6+
GP Moto Racing 3
12+
Highway Moto Racer
6+
Dirt Bike Motocross
12+
Cycle Sprint
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Motorsiklet
  4. Nitro Bikes Highway Race

Nitro Bikes Highway Race - Yeni pist rekorları kırın!

Nitro Bikes Highway Race, bir motosikletle trafikte ustalıkla ilerlemeniz ve mümkün olduğunca çok para kazanmanız gereken adrenalin dolu bir motosiklet oyunudur.

Motosiklet kaskınızı takın, koruyucularınızı takın ve yola çıkın! Önce rotanızdaki trafiğin sadece tek yönde mi akacağına yoksa karşıdan gelen trafikle yarışarak mücadeleyi artırıp artırmayacağınıza karar verin. Ardından tropik ormanda mı, sıcak çölde mi yoksa karlı bir kış manzarasında mı sürmeyi tercih edeceğinize karar verebilirsiniz.

Nasıl otoyol yarışı yıldızı olunur?

Aracınızı WASD tuşlarını kullanarak birinci şahıs bakış açısından kontrol edersiniz. Hızınızı oyun alanının sağ tarafındaki km/s ekranından görebilirsiniz. Diğer yol kullanıcılarından ustalıkla kaçının ve bir kazaya neden olmadan mümkün olduğunca fazla mesafe kat edin. Bir araba veya başka bir engelle çarpışırsanız, seviye sona erer ve kat ettiğiniz mesafe için jeton alırsınız. Arabalara çok yakın sürerek veya özellikle hızlı sürerek puanınızı artırabilirsiniz!

Ödülünüzü menüdeki altı motosikletten daha fazlasının kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Bir dahaki sefere, bir polis motosikletiyle mavi ışıklarla yolda yarışın veya bir Harley-Davidson ile otoyolda gürleyin! Farklı makineler farklı özelliklere sahiptir ve bu nedenle hepsi farklı şekilde sürülür. Saatte 300 km'nin üzerinde bir hız göstergesine sahip en hızlı motosikletin kilidini açmayı başarabilecek misiniz?

Hız tutkunları için daha fazla yarış oyunu

Nitro Bikes Highway Race'i beğendiyseniz, Highway Bike Simulator'da sürüş becerilerinizi test edin.

Motosikletinizle sokaklarda hız yapın ve Nitro Bikes Highway Race'i şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Nitro Bikes Highway Race

  • Yayın tarihi: 23.|11.|2023
  • Publisher: GameArter (21)
Nitro Bikes Highway Race