Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Angry Chibi Run

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hungry Corgi: Cute Music Game
0+
Sheep Sheep Duck
12+
Shape Shifting
0+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Prison Escape 2
6+
Angry Chibi Run
0+
Train Drift
6+
Mr Bean Jump
0+
Egg Hunt Mania
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Reaksiyon
  4. Angry Chibi Run

Angry Chibi Run - Koşabildiğin kadar uzağa koş!

Angry Chibi Run, karakterinizle mümkün olan en uzun mesafeyi kat etmeniz ve engellerden kaçınmanız gereken hızlı tempolu bir reaksiyon oyunudur.

Oyun prensibini popüler sonsuz koşucu uygulamaları "Subway Surfers" veya "Angry Gran Run "dan tanıyacaksınız: karakterinizi sonsuz bir parkurda yönlendirin, görevleri tamamlayın ve yeni bir parkur rekoru kırın! Oyunun bu çevrimiçi versiyonunda, anime koşucunuzla engellerin üzerinden atlamak ve altından kaymak için WASD, ok tuşlarını kullanın veya dokunmatik ekranı kaydırın. Ayrıca otobüslerden ve barikatlardan kaçınmak için yarış pistinin üç şeridi arasında geçiş yapabilirsiniz.

Uçan ejderhalar ve harika ödüller

Yol boyunca yeşil ve gümüş paralar toplayın, bunları chibi karakterinize süslü yeni aksesuarlar almak için kullanabilirsiniz. Ona sevimli bir şapka takın, cinsiyetini değiştirin ve onu istediğiniz gibi özelleştirin.

Ayrıca yarış pistinde duvarlardan geçmek veya örneğin havadaki bir ejderhanın üzerinde bonus paraları toplamak için kullanabileceğiniz güçlü güçlendiriciler bulacaksınız. Çarpışma olmadan ne kadar uzağa gidebilirsiniz?

Reaksiyon becerilerinizi test eden daha fazla beceri oyunu

Angry Chibi Run'ı sevdiyseniz, neden bir roket paketine binip Jetpack Joyride oynamıyorsunuz!

Parkurda mümkün olduğunca uzun süre yarışın ve engellerden kaçının! Angry Chibi Run'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Angry Chibi Run

Angry Chibi Run

Üye Yorumları