Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Ball Tales: The Holy Treasure

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Panda Jump
6+
Only Up Parkour
6+
Dondurucu Soğuk
12+
Rodha
6+
Parkour Block 5
6+
Doodle Drop
6+
Lost Heroes
6+
Super Ninja Plumber
6+
Vex Challenges
6+
Boboiboy Galaxy Run
6+
Hover Skirt
6+
Ball Tales: The Holy Treasure
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Platform
  4. Ball Tales: The Holy Treasure

Ball Tales: The Holy Treasure - Hazine avı macerasına çıkın!

Ball Tales: The Holy Treasure, hazine avına çıkan bir topu oynayabileceğiniz heyecan verici bir platform oyunudur!

Çalınan bir hazineyi bulmak için büyük macerasında topa yardım edin. Onu geri getirebilir misin? Seviyeler boyunca yuvarlanın ve zıplayın, düşmanlardan kaçının veya onları bir anlığına bayıltmak için kafalarının üzerine atlayın. Tabii ki sivri uçlardan ve diğer tuzaklardan da kaçınmalısınız! Klavye, WASD veya akıllı telefon ekranındaki okları kullanarak oynayın.

Jungle, Mine ve Temple ile toplam 45 seviyeden oluşan üç farklı dünya sizi bekliyor! Yolculuğunuzda bulmacaları ve görevleri çözün. Bazen daha yüksek platformlara ulaşmak için kutuları hareket ettirmeniz veya ilerlemek için bir mekanizmayı tetiklemeniz gerekecek. Uçurumlara düşmemeye ve hedefinize güvenle varmaya dikkat edin. Seviyeler boyunca para toplayın ve bunları topunuz için görünümler satın almak için kullanın. Bir mumya topuna veya bir süper kahraman topuna ne dersiniz?

Sizin için daha heyecan verici beceri oyunları

Eğer Ball Tales'i sevdiyseniz: The Holy Treasure'yi sevdiyseniz, neden Rolling Ball 3D veya Red Ball Forever oynamıyorsunuz?

Topunuzun heyecan verici bir hikaye boyunca yuvarlanmasına izin verin ve Ball Tales oynayın: The Holy Treasure'yi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Ball Tales: The Holy Treasure

Ball Tales: The Holy Treasure

Üye Yorumları