Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Boboiboy Galaxy Run

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Ultra Pixel Survive 2
12+
Blind Boat Shooting Master
12+
Mine 2D: Survival Herobrine
12+
Trolley Fun
12+
Ace Car Racing
12+
Dynamons 7
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Hero Tower Wars
12+
Leo's Trail Of Glory
6+
Portal TD
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Boboiboy Galaxy Run

Boboiboy Galaxy Run - süper güçlerle galaksiyi kurtarın!

Boboiboy Galaxy Run, genç bir süper kahramanla olabildiğince uzun süre koşup zıpladığınız ve kötü uzay avcılarına karşı yarıştığınız heyecan verici bir aksiyon oyunudur.

BoBoiboy'un yeni bir galaktik pist yüksek skoruna giden yolda mümkün olduğunca çok sayıda kötülüğün üstesinden gelmek için yardımınıza ihtiyacı var.

Kontroller: Oyunu farenizle veya parmağınızla kontrol edersiniz. Zıplamak için dokunun veya tıklayın ve çift zıplamak için dokunun veya iki kez tıklayın. Bir platformdan alt kata inmek istiyorsanız, yukarıdan aşağıya doğru kaydırın. Ateş etmek için, Boboiboy bir düşman gördüğünde otomatik olarak ateş eden bir uzay tabancası kullanabilirsiniz.

Ayrıca özel bir saldırı başlatabilmek için açığa çıkan enerjiyi toplayın. Enerji ölçer dolduğunda, soldan sağa kaydırın ve saldırıyı gerçekleştirin.

Yol boyunca bulduğunuz yıldırım kristalleri, daha sonra yeni görünümler ve yeni kahramanlar satın almanızı sağlar. Oynarken, size yıldırım kristalleri de kazandıracak başarılar kazanabilirsiniz. Örneğin, görevler sırasında belirli sayıda düşmanı yenmek veya belirli hareketleri yapmak. Malezyalı dizi kahramanı ile Boboiboy Galaxy Run'da birçok heyecan verici mücadele sizi bekliyor!

Sizin için daha fazla Zıpla ve Koş Oyunu

Boboiboy Galaxy Run'ı beğendiyseniz, Fall Friends'i denemeye ne dersiniz?

Ne kadar uzağa koşabilir ve zıplayabilirsin? Şimdi öğrenin ve Boboiboy Galaxy Run'ı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Boboiboy Galaxy Run

Boboiboy Galaxy Run
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat