Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Boboiboy Galaxy Run

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Jetpack Joyride
12+
Flight Pilot: Airplane
12+
Funny Mad Racing
12+
Rising Squares
0+
Cowboy Swing
6+
Super Steve Adventure
6+
Vex 3 Xmas
12+
Crazy Racing
16+
Asteroid Shield: Space Defense
6+
The Flood Runner 2
12+
Dynamons 6
6+
Merge And Push 3D
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Boboiboy Galaxy Run

Boboiboy Galaxy Run - süper güçlerle galaksiyi kurtarın!

Boboiboy Galaxy Run, genç bir süper kahramanla olabildiğince uzun süre koşup zıpladığınız ve kötü uzay avcılarına karşı yarıştığınız heyecan verici bir aksiyon oyunudur.

BoBoiboy'un yeni bir galaktik pist yüksek skoruna giden yolda mümkün olduğunca çok sayıda kötülüğün üstesinden gelmek için yardımınıza ihtiyacı var.

Kontroller: Oyunu farenizle veya parmağınızla kontrol edersiniz. Zıplamak için dokunun veya tıklayın ve çift zıplamak için dokunun veya iki kez tıklayın. Bir platformdan alt kata inmek istiyorsanız, yukarıdan aşağıya doğru kaydırın. Ateş etmek için, Boboiboy bir düşman gördüğünde otomatik olarak ateş eden bir uzay tabancası kullanabilirsiniz.

Ayrıca özel bir saldırı başlatabilmek için açığa çıkan enerjiyi toplayın. Enerji ölçer dolduğunda, soldan sağa kaydırın ve saldırıyı gerçekleştirin.

Yol boyunca bulduğunuz yıldırım kristalleri, daha sonra yeni görünümler ve yeni kahramanlar satın almanızı sağlar. Oynarken, size yıldırım kristalleri de kazandıracak başarılar kazanabilirsiniz. Örneğin, görevler sırasında belirli sayıda düşmanı yenmek veya belirli hareketleri yapmak. Malezyalı dizi kahramanı ile Boboiboy Galaxy Run'da birçok heyecan verici mücadele sizi bekliyor!

Sizin için daha fazla Zıpla ve Koş Oyunu

Boboiboy Galaxy Run'ı beğendiyseniz, Fall Friends'i denemeye ne dersiniz?

Ne kadar uzağa koşabilir ve zıplayabilirsin? Şimdi öğrenin ve Boboiboy Galaxy Run'ı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Boboiboy Galaxy Run

Boboiboy Galaxy Run

Üye Yorumları