Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Classic Mine Sweeper

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Mathematical Crossword
0+
Hexa Sort 3D
0+
Save The Sheep
6+
Is It Right
0+
Slidee
6+
Pin Master
0+
Toilet Pin
12+
Pin Detective
12+
Food Card Sort
0+
Tap Away
0+
Bubbly Lab
0+
Home Island
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Classic Mine Sweeper

Classic Mine Sweeper - Nereye tıkladığınıza dikkat edin!

Classic Mine Sweeper, gizli mayınlardan birini tetiklemeden oyun alanındaki tüm kutuları ortaya çıkarmanız gereken sinir bozucu bir bulmaca oyunudur.

Oyun prensibini, Windows 3.1'den itibaren Microsoft işletim sistemlerine önceden yüklenmiş olan klasik bilgisayar oyunu “Minesweeper”ndan tanıyacaksınız. Mayın Tarlası oyununun bu çevrimiçi versiyonunda, bombaların hangi karelerin altına gizlendiğini bulmak ve onlardan kaçınmak için mantıksal düşünme ve biraz da şans kullanmanız gerekir. Oyunun amacı mayın gizlemeyen tüm kareleri ortaya çıkarmaktır.

Nasıl oynanır

Fareyi veya dokunmatik ekranı kullanarak oyun alanındaki kare kutulardan birine tıklayıp mayını ortaya çıkarın. Eğer bir mayına çarparsanız, oyun hemen kaybedilir. Mayın içermeyen ortaya çıkarılmış kareler, bitişik sekiz karedeki mayın sayısını gösterir. Stratejik olarak ilerleyin ve bombaların hangi karelerin altında saklı olduğunu bulun. Gizli bir kareye daha uzun süre dokunursanız, bir bombanın olası konumunu ezberlemek için onu bir bayrakla işaretleyebilirsiniz. Aynı şekilde bir bayrağı da kaldırabilirsiniz.

Bombaları etkisiz hale getirmek için ipuçları ve püf noktaları

  • Bu oyunda kazanmak biraz da şans gerektirir. Bu nedenle, geniş alanları ortaya çıkarmak için harita üzerinde birbirinden uzak kutulara rastgele tıklayarak başlangıçta mümkün olduğunca çok bilgi toplayın.
  • Daha sonra mümkün olduğunca uzun süre mantıklı bir şekilde ilerleyin ve mayın içermediğinden emin olabileceğiniz tüm kareleri ortaya çıkarın. Ayrıca mayın içerdiği kesin olan alanları da işaretleyin.
  • Açılan bir kare 8 rakamını gösteriyorsa, bombalarla çevrilidir.

En iyi zamanı belirleyin

Üç zorluk seviyesinden birini seçin ve analitik düşünme yeteneğinizi geliştirin. Tüm kutuları ne kadar çabuk açabilirsiniz?

Nostaljikler için daha fazla klasik retro oyun

Classic Mine Sweeper'ı sevdiyseniz, neden klasik kart oyunu Hearts'ı oynamıyorsunuz?

Tüm kareleri ortaya çıkarın ve patlamalardan kaçının! Classic Mine Sweeper'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Classic Mine Sweeper

Classic Mine Sweeper
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat