Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Idle Hotel Empire
0+
Merge Cooking Game
0+
Diner City
0+
Mom's Diary: Cooking Games
0+
Ice Cream Fever
0+
Hotel Manager
12+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Cooking Frenzy
0+

Cooking Live

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Restoran ve Otel
  4. Cooking Live

Cooking Live - Kendi restoranınızı işletin!

Cooking Live, aç misafirler için yemek pişirdiğiniz ve restoranınızı genişlettiğiniz eğlenceli bir zaman yönetimi ve yemek pişirme oyunu karışımıdır.

Restoran oyununda nasıl yıldız olunur?

Şef Jane olarak misafirleriniz için çok çeşitli yemekler hazırlayın: kahvaltı için kızarmış yumurta kızartın, portakal suyu servis edin ve hiçbir şeyin yanmadığından emin olun! Her seviyede, belirli sayıda misafire hizmet etmek veya para toplamak gibi belirlenen hedeflere ulaşmanız gerekir.

Gurme tapınağınızı seviyeler arasında yükseltebilirsiniz: Ocakta daha da hızlı olmak için daha fazla tavanın kilidini açın veya misafirlerinizin bu kadar uzun süre beklemek zorunda kalmaması için meyve sıkacağını yükseltin. Hızlı oynayın ve ekstra para ve yakut kazanmak için servis yaparken komboları tetiklemeye çalışın. Zirveye giden yolu pişirin ve daha yüksek seviyelere ulaşın!

Aşçılık becerilerinizi ve gelirinizi daha da artırmak için oyunun ilerleyen bölümlerinde güçlendiriciler kullanın! Yeni malzemelerin kilidini açın ve müşterileriniz için brunch, öğle veya akşam yemeği için giderek daha sofistike yemekler hazırlayın.

Şefler için daha fazla yemek pişirme ve fırıncılık oyunu

Cooking Live'ı sevdiyseniz, neden Cooking Mania'da yemek pişirmeyi denemiyorsunuz?

Lezzetli yemekler hazırlayın ve restoranınızı genişletin! Cooking Live'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat