Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Crazy Hen

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Panda Jump
6+
Food Rush
0+
Dance Battle
0+
Rodha
6+
Crazy Hen
6+
Miner Mole
0+
Slap The Monkey
6+
Doodle Drop
6+
Enchanted Waters
6+
Make Up Queen R
0+
Tower Smash
0+
Balance It
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Reaksiyon
  4. Crazy Hen

Crazy Hen - Tavuğu yolun karşısına geçirin!

Crazy Hen, bir tavuğu arabalara çarpmadan güvenli bir şekilde yollar ve nehirler boyunca civcivlerine yönlendirmeniz gereken bağımlılık yaratan bir reaksiyon oyunudur.

Kümeste çok fazla heyecan var: Civcivler ortadan kayboldu! Anne tavuk endişeden kendini kaybetmiş durumda ve umutsuzca yavrularını tekrar bulmak istiyor. Popüler uygulama Crossy Road'a benzer şekilde, bu oyunda tavuğa yardım etmeli ve onu işlek yollar ve raylar üzerinden civcivlerine güvenli bir şekilde yönlendirmelisiniz. 

Tavuğu fare tıklamasıyla veya parmağınızla dokunarak kontrol edersiniz. Her tıklamada bir tarla ileri atlıyor. Yolları geçin ve tavuğunuza hiçbir arabanın çarpmaması için iyi bir zamanlama gösterin. Yeşil şeritlerde güvendesiniz ve sonraki adımlarınızı planlayabilirsiniz. Trafiği izleyin ve yoldan veya raylardan geçmek için doğru anı bekleyin. Dikkatli olun, trenler arabalardan bile daha hızlıdır!

Nehirler de civcivlerle aranızda durur, ancak nilüferler sayesinde geçilebilir. Dikkatli olun ve hızlı tepki verin, zambak yastıkları tavuğunuzu batmadan önce sadece kısa bir süre taşıyacaktır.

Öyleyse, uçup gidin! İster hızlı ister aklı başında bir yaklaşımla, el becerinizi kanıtlayın ve daha yüksek seviyelere ulaşın!

Tehlikeli engeller içeren daha fazla reaksiyon oyunu

Crazy Hen'yi sevdiyseniz, neden Adam and Eve: Crossy River oynamıyorsunuz?

Civcivleri kurtarın ve tepki becerilerinizi kanıtlayın! Crazy Hen'ı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Crazy Hen

  • Oynanma sayısı: 0
  • Yayın tarihi: 11.|09.|2023
  • Publisher: Famobi (301)
Crazy Hen

Üye Yorumları