Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Dance Battle

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hungry Corgi: Cute Music Game
0+
Sheep Sheep Duck
12+
Shape Shifting
0+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Prison Escape 2
6+
Angry Chibi Run
0+
Train Drift
6+
Mr Bean Jump
0+
Egg Hunt Mania
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Reaksiyon
  4. Dance Battle

Dance Battle - Bacak sallayın!

Dance Battle, heyecan verici dans savaşlarında avatarınızla rekabet etmeniz ve doğru notalara basmanız gereken bir müzikal reaksiyon oyunudur.

Müziğin sesini açın ve en iyi dans hareketlerinizi ortaya çıkarmaya hazır olun! İşe 24 benzersiz karakterden birini seçerek ya da kendi avatarınızı yaratarak başlayın. Bunu yapmak için editörde çok sayıda seçeneğiniz var. Uzun bir saç stili ve kıyafet listesinden favorilerinizi seçin ve onları istediğiniz gibi renklendirin. Belki kendinizin küçük bir görüntüsünü oluşturacak ya da yepyeni çılgın bir karakter yaratacaksınız - hayal gücünüzün sınırı yok!

Ardından rock yapmak istediğiniz şarkılar listesinden seçim yapın ve Dans Savaşında başka bir avatara karşı yarışın. Karakterinizin çılgın hareketleri doğru şekilde yapmasını sağlamak için doğru anda farenin sol tuşuna basmanız gerekir. "Guitar Hero" oyununa benzer şekilde, bazen hızlıca tıklamanız ve uzun sesler için çubuk bitene kadar düğmeye basmanız gerekir.

Karelere ne kadar doğru vurursanız, avatarınızın dans hareketleri o kadar kendinden emin olacak ve sonunda daha fazla puan alacaksınız. Dans pistinde evinizde olduğunuzu gösterin ve beş yıldızla tüm şarkılarda ustalaşmaya çalışın!

Kanında ritim olanlar için daha fazla oyun

Dance Battle seviyorsanız, neden Super Friday Night Funkin'i denemiyorsunuz?

Dans pistinde bir yıldız olun ve KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi Dance Battle oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Dance Battle

  • Yayın tarihi: 23.|09.|2023
  • Publisher: Famobi (310)
Dance Battle