Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Help The Hero 2

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Food Card Sort
0+
Tap Away
0+
Bubbly Lab
0+
Home Island
12+
Classic Mine Sweeper
0+
Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Balloons And Scissors
0+
Draw To Smash!
6+
Nuts & Bolts Puzzle
0+
Color Sort Puzzle
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Help The Hero 2

Help The Hero 2 - Şehri kurtarın ve bir süper kahraman olun!

Help The Hero 2, küçük bir çocuğun gerçek bir kahraman olmasına yardım edeceğiniz aksiyon dolu bir bulmaca oyunudur.

Küçük Tommy, çizgi roman, film ve televizyondaki büyük idolleri gibi bir süper kahraman olmayı hayal ediyor. Maceralarında ona katılın ve şehirdeki insanlara ve hayvanlara yardım etmek için heyecan verici bulmacaları çözün.

Tanınmış uygulama için hazırlanan oyunda 75 farklı seviye sizi bekliyor ve seçim yapmakta zorlanacaksınız. Tommy bir engel veya sorunla karşılaşır karşılaşmaz iki çözüm arasında seçim yapmanız gerekecek. Isıran köpeği bir ağızlıkla zapt etmeye mi çalışıyorsunuz yoksa bir sopa fırlatmayı mı tercih ediyorsunuz? Ve bir hırsızı yakalamanın ve bu arada Godzilla'yı yenmenin en iyi yolu nedir?

Çocuğa maceraları boyunca rehberlik edin, ancak dikkatli olun, çünkü iki seçenekten sadece biri doğru olanıdır ve sizi hikayede daha ileriye götürecektir. Her kahramanlık için menüden Tommy için yeni, süslü maskeler satın almak için kullanabileceğiniz birkaç jeton alacaksınız. Onlarla en az Batman veya Süpermen kadar havalı görünecek!

Pelerininizi takın, kese kağıdı maskenize delikler açın ve küçük iyiliklerin bile sizi gerçek bir kahraman ya da kadın kahraman yapabileceğini unutmayın.

Sezgilerinize güvenen daha eğlenceli bulmaca oyunları

Help The Hero 2'yi beğendiyseniz, neden Save The Girl oynamıyorsunuz?

Küçük çocuğa süper kahraman olması için yardım et ve doğru eylemleri seç! Help The Hero 2 oyununu KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Help The Hero 2

Help The Hero 2