Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Hero Tower Wars

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Tower Defenders
12+
Hero Tower Wars
12+
Merge World
0+
Portal TD
12+
Idle Medieval Kingdom
6+
GPU Mining
0+
Dots And Boxes
0+
Asteroid Shield: Space Defense
6+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Billion Marble
0+
Island.io
6+
Idle Mole Empire
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Hero Tower Wars

Hero Tower Wars - Zekası olan bir kahraman olun!

Hero Tower Wars, kuledeki tüm canavarları yenmek için sayıları toplamanız ve kahramanınızın seviyesini akıllıca yükseltmeniz gereken aksiyon dolu bir strateji oyunudur.

Kendinizi büyülü bir fantezi dünyasına bırakın, kötü canavarları yenin ve prensesi kurtarın! Muhtemelen oyun prensibini aynı isimli uygulamadan zaten biliyorsunuzdur: Oyunun bu çevrimiçi versiyonunda, kahramanınızı karşı kulenin odalarına sürüklemek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Ya da sadece karakterinizi yerleştirmek istediğiniz odaya tıklayın.

Zihinsel aritmetik ile başarıya

Oyunun amacı bir kuledeki tüm canavarları yenmektir. Ancak dikkatli olun - cesur şövalyeniz yalnızca kendisinden daha düşük seviyedeki rakipleri yenebilir. Kahramanınız bir canavarı yendiği anda, canavarın gücü kahramanınızın gücüne eklenir. Önceden plan yapın ve daha güçlü yaratıklara saldırmadan önce hangi düşmanlarla yüzleşmeniz gerektiğini hesaplayın. Bazı odalarda kılıç, kalkan veya zırh parçaları gibi ekipmanlar bulacaksınız. Kahramanınızın gücünü artırmak için önce bu güçlendiricileri toplayın.

Kalelerin hazinelerini fethetmek ve prensesi kurtarmak için kurnaz goblinlere, vahşi ayılara ve ateş püskürten ejderhalara karşı savaşın. Matematik becerilerinizi test edin ve 1500'den fazla heyecan verici seviyede savaşın!

Krallığınızı genişletin

Ustalaştığınız her seviye için ödül olarak, kahramanınız için yeni görünümler satın almak veya krallığınızı genişletmek için kullanabileceğiniz altın paralar alacaksınız. Görkemli yeni zırhlar giyin ve farklı dünyalarda çiftlikler, evler ve kaleler inşa edin. Daha fazla ödül için görevleri tamamlayın ve Hero Wars'daki gibi efsanevi bir kahraman olun!

Zeki kahramanlar için daha fazla sayı oyunu

Hero Tower Wars'u sevdiyseniz, Stick Clash Online'da matematik becerilerinizi kanıtlayın ve çubuk figürleri alt edin!

Sayıları eşleştirin, kulenizi savunun ve kahramanınızla güçlü canavarları yenin! Hero Tower Wars'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Hero Tower Wars

Hero Tower Wars

Üye Yorumları