Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Match Tile 3D

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Word Search: Emoji Edition
0+
Hidden Magic OG
0+
Hidden Cats: Detective Agency
0+
Berlin Hidden Objects
0+
Paddington
0+
Christmas Mysteries
0+
Castle Mysteries
12+
The Palace Hotel
0+
Spot The Difference: Seasons
0+
Match Tile 3D
0+
Winx Club: Spot The Differences
0+
Hidden Objects Hello Winter
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Gizli Nesne
  4. Match Tile 3D

Match Tile 3D - üç aynı nesneyi bulun!

Match Tile 3D, oyun alanı boyunca büyük bir yığın halinde dağılmış herhangi bir sayıda nesneden üçlüleri seçebileceğiniz heyecan verici bir zeka oyunudur.

Birçok farklı nesne oyun alanının her tarafına dağılmış durumda. Bazıları da devrilmiş ve baş aşağı yatmaktadır. Onları hala tanıyabilir ve aynı nesnelerin üçüne de tıklayabilir misiniz?

Şekilleri ve renkleri rehber olarak kullanın ve oyuncakları, hayvanları, şekerleri veya emojileri bulun. Bazen sadece renk ve desen açısından farklılık gösteren aynı nesneleri birleştirmeniz gerekir. Nesnelere tıkladıktan veya dokunduktan sonra, alttaki toplama çubuğuna inerler. Oyundan çıkarabilmeniz için aynı taşlardan üçünün de oraya yerleştirilmesi gerekir, ancak sıranın önemi yoktur. Bu yüzden her zaman yeterince boş alan bırakın ve eşyaları öylece biriktirmeyin.

Özellikle hızlı bir şekilde temizleyebilirseniz, ek puanlar kazanacaksınız. Uzay, kimya veya spor gibi yeni temaların kilidini açmaya devam edin ve güzel 3D efektlerin sizi şaşırtmasına izin verin. Üç taşı otomatik olarak eşleştirebilen büyüteç gibi güçlendiriciler kullanın.

Gizli nesne resimlerinin hayranları da bu arama ve bulma oyununa bayılacaklar! KralOyun'da şimdi Match Tile 3D ücretsiz çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Match Tile 3D

Match Tile 3D

Üye Yorumları