Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Monkey Happy Stage 766

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Monkey Happy Stage 840
0+
Monkey Happy Stage 838
0+
Monkey Happy Stage 836
6+
Monkey Happy Stage 834
0+
Monkey Happy Stage 830
0+
Monkey Happy Stage 828
0+
Monkey Happy Stage 826
0+
Monkey Happy Stage 824
0+
Monkey Happy Stage 820
6+
Monkey Happy Stage 818
6+
Monkey Happy Stage 816
0+
Monkey Happy Stage 814
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Maymuncuklar
  4. Monkey Happy Stage 766

Monkey Happy Stage 766 - Comic-Con'da maymun zamanı!

Monkey Happy Stage 766, Comic-Con ziyaretleri sırasında hiçbir şeyin ters gitmemesi için küçük maymunlara yardım etmeniz gereken heyecan verici bir mini oyundur.

Küçük maymunlar çok heyecanlı: Sonunda Comic-Con'a gidiyorlar! Orada sadece havalı kostümleri olan birçok insanla değil, aynı zamanda eski arkadaşlarıyla da tanışacaklar. Tavşan Pesky de orada ve Supermonkey bile hayranlarını görmeye gelmiş. Ancak mükemmel görünümü için Supermonkey'de hâlâ bir şey eksik. Çünkü rüzgârda uçuşan bir pelerini olmayan bir süper kahraman ne olabilir ki?

Ancak yardıma ihtiyacı olan tek kişi o değil: fuardaki birçok cosplayer kostümlerinden henüz memnun değil ve desteğinize ihtiyaçları var! Siz de bir süper kahraman olup bulmacaları çözerek insanlara ihtiyaç duydukları şeyi getirebilir misiniz?

Kongrede çizgi romanlar, süper kahramanlar ve en yeni filmler hakkında keşfedilecek her şey var. Her yılın en önemli özelliği, en sevdikleri karakterler gibi giyinen çok sayıda insan.

Maymunların da paralarının karşılığını aldığından emin olmak için etrafınıza bakın ve konukların gerçek kahramanlara dönüşmesine yardımcı olun!

Zor bulmacaları çöz ve maymunlara Comic-Con maceralarında yardım et! KralOyun'da Monkey Happy Stage 766 oyununu ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Monkey Happy Stage 766

Monkey Happy Stage 766