Ninja Robo Hero

12 yıldan itibaren onaylandı
78%
39   x  oylandı0x  oynandı

Bewegen: WASD oder Pfeiltasten // Standardangriff: Leertaste

Fähigkeiten einsetzen: "H", "J", "K" und "L"

Reklam

Ninja Robo Hero - yeni bir süper kahramanla savaş!

Ninja Robo Hero, iyi donanımlı bir kahramanla canavarlar ve robotların bir karışımıyla savaşabileceğiniz aksiyon dolu bir dövüş oyunudur.

Kahramanınızla uzun bir maceraya başlayın ve şehrinizi kötü saldırganlardan koruyun. Ninja Robo Kahramanınızı WASD veya ok tuşları ile hareket ettirin ve boşluk çubuğu ile vurun. "H,J,K ve L" tuşları ile özel saldırılar gerçekleştirebilir ve bunu yapmak için farklı beceriler kullanabilirsiniz.

Her seviyeden sonra becerilerinizi geliştirin ve kazandıklarınızla kendinizi daha da iyi donatın. Silahlar ve kalkanlar elbette güncel olmalıdır. Kolay veya zor oyun modunu seçmiş olmanızdan bağımsız olarak, her dövüşte iyi refleksler ve güçlü sinirler önemlidir. Robot eşek arısı gibi rakiplerinizi alt edin, gücünüzle onları zorlayın ve düşman darbelerini daha iyi emmek için HP'nizi artırın.

Şimdi Power Ranger veya Kamen Rider gibi birçok seviyede fantastik yaratıkların ve robotların karışımına karşı savaşın ve KralOyun'da Ninja Robo Hero'yu ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Ninja Robo Hero

Ninja Robo Hero

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
05.|08.|2022
Üretici:

x