Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Nuts & Bolts Puzzle

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Balloons And Scissors
0+
Draw To Smash!
6+
Nuts & Bolts Puzzle
0+
Color Sort Puzzle
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Pipe Direction
0+
Hero Tower Wars
12+
Stickman Escape
6+
Home Pin
12+
Find The Differences: Cars
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Nuts & Bolts Puzzle

Nuts & Bolts Puzzle - IQ'nuzu geliştirin!

Nuts & Bolts Puzzle, vidaları metal levhalardan tüm vidalı elemanlar düşecek şekilde çıkarmanız gereken zor bir bulmaca oyunudur.

İyi bilinen "Screw Puzzle: Nuts and Bolts" uygulamasına benzer şekilde, oyunun bu çevrimiçi versiyonu tamamen bir zanaatkar olarak becerilerinize bağlıdır. Fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın ve vidaları sökmek için üzerlerine tıklayın. Daha sonra başka bir vidayı sökmeden önce onları boş bir deliğe geri koymanız gerekir. Bu şekilde elemandan elemana ustalıkla ilerleyin ve tüm plakaların, zincirlerin, somunların ve diğer metal parçaların düşmesi için ilerlemeniz gereken sıra hakkında dikkatlice düşünün.

Uzman DIY'ciler için ipuçları ve püf noktaları

  • Bazı öğeler zincirlerle birbirine bağlıdır ve gevşettiğinizde ileri geri sallanabilir. Mantıklı bir şekilde ilerleyin, fiziği ve yer çekimini hesaba katın ve bağlı parçaların herhangi bir deliği kapatmaması için önce hangi vidayı gevşettiğinize dikkat edin. Daha fazla hamle mümkün değilse, seviyeyi kaybedersiniz.
  • Altın vidaları sökebilmeniz için önce bir anahtarla açmanız gerekir. Anahtarları oyundaki başka bir nesneyle dokunarak toplayın.
  • Her turdaki süreye dikkat edin - tüm parçaları çıkarmadan önce biterse, seviyeye yeniden başlamanız gerekir.
  • İlk denemede bir seviyeyi tamamlayamazsanız sinirlenmeyin. İstediğiniz zaman tekrar edebilir ve doğru çözümü adım adım bulabilirsiniz.
  • Ekstra bir meydan okuma arıyorsanız, oyunda bir dizi seviyeyi birbiri ardına başarıyla tamamlamanız gereken meydan okumalara katılarak jeton veya yardımcı güçlendiriciler gibi ödüller kazanabilirsiniz.

Beyninizi eğitmek için daha fazla mantık bulmacası

Nuts & Bolts Puzzle'ı beğendiyseniz, neden Untangle Rings Master'daki halka kaosunun üstesinden gelmiyorsunuz?

Alet çantanızı şimdi alın ve düzinelerce seviye boyunca yolunuza devam edin! Nuts & Bolts Puzzle'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Nuts & Bolts Puzzle

Nuts & Bolts Puzzle

Üye Yorumları