Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Peet Sneak

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Peet Sneak
6+
Puzzle XOR
6+
Rescue Girl
6+
Ultimate Maze!
0+
Yeşil Joe
0+
E.I. Soul
0+
Submachine
0+
100 Doors: Escape Room
0+
Hidden Magic OG
0+
Cat Lovescapes
0+
100 Doors: Escape Puzzle
0+
3 Pandas 2: Night
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Hapis
  4. Peet Sneak

Peet Sneak - Altın tuvalete giden yolu gizlice bul!

Peet Sneak, tuvalete giden yolu bulmak için engellerle dolu odaların üstesinden gelmeniz gereken heyecan verici bir bulmaca oyunudur.

Acilen tuvalete gitmesi gereken Peet'in kontrolünü ele alın, ancak kilometrelerce uzaklıktaki tek tuvalet kilitli ve güvenlik tarafından korunuyor.

Amacınız her seviyede tuvaletin anahtarını bulmak ve oraya giderken güvenlik görevlilerinden kaçınmaktır. Karakterinizi fare veya dokunmatik ekranla kontrol edin ve Peet'in gitmesini istediğiniz seviyedeki yere bir çizgi tıklayın veya sürükleyin. Zekice gizlilik taktikleri kullanın ve rakiplerinizin arkasına gizlice yaklaşarak onları osuruk saldırısıyla ortadan kaldırın. Korumaların görüş alanına girmediğinizden emin olun, aksi takdirde hızla kaçmak zorunda kalırsınız! Düşmanlar sizi yakalamayı başarırsa, seviye sona erer.

Peet bir seviyedeki tüm anahtarları topladığında, onu durdurmak mümkün değildir ve istediği tuvaletle arasında duran tüm muhafızları otomatik olarak havaya uçuracaktır.

Zorlu kaçış mücadelelerinde yolunuzu bulun ve iyi bir zamanlamayla rakiplerinize ustaca üstünlük sağlayın. Altını ıslatmadan önce zavallı Peet'i biraz rahatlatabilir misin?

Adrenalin pompalayan daha fazla kaçış oyunu

Peet Sneak'i seviyorsanız, Sneaky James'te yetenekli bir usta hırsız olun!

Anahtarları alın ve altın tuvalete gizlice girin! Peet Sneak'i şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Peet Sneak

  • Yayın tarihi: 04.|03.|2024
  • Publisher: Famobi (310)
Peet Sneak

Üye Yorumları