Penalty Champs 22

Tüm yaş grupları için onaylandı
184   x Likes75x Dislikes
Reklam

Penalty Champs 22 - altın kupayı kazanın!

Penalty Champs 22, bir turnuvanın penaltı atışlarında kendinizi kanıtlayabileceğiniz harika bir futbol oyunudur.

Topla ne kadar yetenekli olduğunuzu gösterin! Penalty Champs 22'de, belirleyici penaltı maçı söz konusu olduğunda soğukkanlılığınızı koruyabileceğinizi kanıtlamanız gerekiyor. Çelik gibi sinirlerin var mı?

Önce 32 takım arasından zafere götürmek istediğiniz takımı seçin. Takım seçim ekranında "Grupları Atla" seçeneğini işaretleyerek grup maçlarını da atlayabilirsiniz.

Fare ile veya kaydırarak ve dokunarak oynarsınız. Önce topun kalenin sol tarafına mı yoksa sağ tarafına mı daha çok düşmesi gerektiğine karar verin. Sonra yükseklik geliyor. Yüksek bir atış mı yoksa alçak bir atış mı olmalı? Ve son olarak, atışınıza ne kadar güç ve kuvvet katmak istediğinize karar verirsiniz. Kaleci topu tutabilir mi? Ancak daha sonra, rakibinizin gol atmasını engellemeniz gerekir. Ve böylece maçtan maça devam eder, ta ki her şey kendiniz için kazanmak istediğiniz kupayla ilgili olana kadar.

Gol kralları için daha fazla ücretsiz spor oyunu

Penalty Champs 22'yi beğendiyseniz, neden selefi Penalty Champs 21'i oynamıyorsunuz?

Oyunu takımınızın lehine çevirebilir misiniz? Kendinizi test edin ve Penalty Champs 22'yi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Penalty Champs 22

Penalty Champs 22

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
06.|10.|2022
Üretici:

x