Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Pop Blocks

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Slide Stone
0+
Farm Block Puzzle
0+
Tetrix
0+
Catland: Block Puzzle
0+
Puzzle & Island
0+
X2 Block Match
0+
Nine Blocks: Block Puzzle Game
0+
Stacktris 2048
0+
Beaver's Blocks
0+
Merge Block 2048
0+
Pop Blocks
0+
Wood Block Puzzle 2
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Blok
  4. Pop Blocks

Pop Blocks - Kedi bloklarını tıklayarak uzaklaştırın!

Pop Blocks, küçük bir kediye birçok seviyede eşlik edebileceğiniz ve yiyecek ve oyuncaklarla blokları tıklayarak uzaklaştırabileceğiniz sevimli bir blok kaldırma oyunudur.

Aynı renkteki en az iki bloğu tıklayarak kaldırın ve seviye hedeflerini tamamlayın, burada bir renkten belirli sayıda blok toplayabilir veya kediniz için oyuncakların kilidini açabilirsiniz. İlerleyen seviyelerde daha fazla engeli kaldırmalısınız.

Aynı renkten ne kadar çok bloğu tek bir tıklamayla temizleyebilirseniz o kadar iyidir. Tek renkten beş bloğu birleştirmeyi bile başarırsanız, bir roket joker kartı elde edebilirsiniz. Roket, yöne bağlı olarak tahta boyunca yatay veya dikey olarak ateş eder ve satır veya sütundaki taşları temizler. Aynı renkten altı ila dokuz taşı temizlemeyi başarırsanız, bombayı elde edersiniz. Bu bomba patlamasıyla çevresindeki taşları yok eder. On taşı temizlerseniz, aynı renkteki tüm taşları bir kerede tahtadan kaldırmanızı sağlayan renkli bir fırıldak elde edersiniz. Bu gerçekten güçlü bir güçlendiricidir!

Seviye başına kullanmanıza izin verilen yalnızca belirli sayıda hamle vardır. Sonunda çok sayıda bonus puan kazanmak ve yüksek puanınızı artırmak için bu sayının altında kalın. Oynadıkça aletlerin kilidi de açılır. Örneğin bir taşı kırabilen çekici kullanın. Hamleleriniz biterse, şimdiye kadar kazandığınız paralarla beş yeni hamle satın alabilirsiniz. Pop Blocks'ta hedefinize ulaşabilecek misiniz?

Sevimli hayvanlarla daha fazla bulmaca oyunu

Pop Blocks'u beğendiyseniz, neden The Sea Rush oynamıyorsunuz?

Uygulamanın çevrimiçi oyununu kaçırmayın ve KralOyun'da Pop Blocks'u ücretsiz çevrimiçi oynayın! Her zaman olduğu gibi, indirmeden oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Pop Blocks

Pop Blocks

Üye Yorumları