Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Prison Escape 2

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hungry Corgi: Cute Music Game
0+
Sheep Sheep Duck
12+
Shape Shifting
0+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Prison Escape 2
6+
Angry Chibi Run
0+
Train Drift
6+
Mr Bean Jump
0+
Egg Hunt Mania
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Reaksiyon
  4. Prison Escape 2

Prison Escape 2 - Hadi kovalamacaya devam edelim!

Prison Escape 2, kaçan mahkumları yakalamak için zorlu bir parkurda bir polis arabasını yönlendirmeniz gereken hızlı tempolu bir reaksiyon oyunudur.

Bazı mahkumlar kaçtığı ve firarda olduğu için hapishanede alarm sirenleri çalıyor. Şimdi onları takip etmek ve güvenli bir şekilde hücrelerine geri götürmek size kalmış. Polis arabanızın yolda sola dönmesini sağlamak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Başka bir tıklamayla tekrar yön değiştirir ve dümdüz ilerler.

Hızlı refleksler gösterin ve polis arabanızın yoldan çıkmaması için doğru anda dönün. Yol boyunca bozuk paraları ve kaçan mahkûmları toplayın ve rotanın bir kısmında aracınızı otomatik olarak hızlandırmak için bir hız güçlendirmesi alın.

Yakaladığınız her suçlu için bir ödül alacaksınız ve daha fazla para kazanmak için onları hapishanede çalıştırabilirsiniz. Bunları size daha fazla para kazandıran yükseltmeler satın almak veya örneğin hız güçlendirmesini geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Mavi ışığı açın, mümkün olduğunca uzağa sürün ve yüksek bir skor belirleyin! Uçuruma düşmeden yolda kaç metre gidebilirsiniz?

Kanun ve düzeni korumanız gereken daha hızlı tempolu araba oyunları

Prison Escape 2'i sevdiyseniz, neden bir trafik polisi olup Traffic Control'de kazaları önlemiyorsunuz?

Polis arabanızı mümkün olduğunca uzağa sürün ve kaçan mahkumları yakalayın! KralOyun'da Prison Escape 2 oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Prison Escape 2

  • Yayın tarihi: 14.|03.|2024
  • Publisher: Inlogic (122)
Prison Escape 2

Üye Yorumları