Pull'Em All

12 yıldan itibaren onaylandı
82%
39   x  oylandı0x  oynandı

Hinweis: Wenn ihr keine zusätzliche Werbung sehen möchtet, die euch einen Bonus gibt, klickt auf den unteren, grauen Button "Next" (ohne Ad Symbol), wenn ihr ein Level beendet habt.

Reklam

Pull'Em All - doğru zamanlama ile güç sporları!

Pull'Em All, çeşitli nesneleri sabır ve güçle yukarı doğru çekebileceğiniz veya kaldırabileceğiniz heyecan verici bir reaksiyon oyunudur.

Arthur gibi bir kayadan kılıç çekin, bir dambıl kaldırın veya sudan balık çıkarın. Tüm bunlar güç gerektirir, ancak karakteriniz kendini aşırı zorlamamalıdır. Sadece dayanabildiği ve doğru dengeyi bulabildiği sürece tıklayın veya dokunun ve basılı tutun. Sporcunuz çok fazla terlemeye ve kızarmaya başlarsa, kısa bir ara vermeli ve tekrar başlamalısınız. Sakin ol!

Bu yüzden sabırla çekmeye devam edin ve Pull'Em All'daki birçok seviyede yolunuzu oynamak için güçlendiricileri kullanın. Kazandıklarınızla gücünüzü, dayanıklılığınızı ve gelirinizi tekrar tekrar yükseltebilir veya eğlenceli yeni görünümler satın alabilirsiniz.

Daha fazla ücretsiz spor oyunu

Pull'Em All'u beğendiyseniz Muscles Rush'ı denemeye ne dersiniz?

Ağırlık antrenmanında önemli olan tek şey güç değildir, teknik ve iyi zamanlama da önemlidir! Doğru anda çekin, kaldırın ve yeni bir güç yaratın ve KralOyun'da Pull'Em All'u ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Pull'Em All

Pull'Em All

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
27.|10.|2022
Üretici:

x