Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Puzzle & Island

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Farm Block Puzzle
0+
TenTrix
0+
Tetrix
0+
Catland: Block Puzzle
0+
Puzzle & Island
0+
Nine Blocks: Block Puzzle Game
0+
Beaver's Blocks
0+
Wood Block Puzzle 2
0+
Blockz! Puzzle
0+
Jewel Blocks Quest
0+
Tetra Blocks
0+
Block Hexa Puzzle
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Tetris
  4. Puzzle & Island

Puzzle & Island - Elmasları toplayın!

Puzzle & Island, çok seviyeli blokları kaldırmak ve elmasları toplamak için ustaca yerleştirmeniz gereken heyecan verici bir Tetris oyunudur.

Her turda 8 x 8'lik tahtaya serbestçe yerleştirebileceğiniz bir blok alırsınız. Bloğun üzerine tıklayarak, oklarla gösterilen yönde istediğiniz sıklıkta döndürebilirsiniz. Ardından, yer başka bir şekil tarafından engellenmediği sürece onu alan üzerinde hareket ettirebilirsiniz. Yatay veya dikey olarak tam bir sıra döşerseniz, bu sıradaki bloklar kaybolur. Ama dikkatli olun! Puzzle & Island'da bir değişiklik var, çünkü bazı bloklar birden fazla seviye yüksekliğinde. Bu durumda, sadece en düşük seviye kaybolur. Buna ek olarak, bazı blokların üzerinde toplanması gereken kırmızı elmaslar vardır. Bunu yapmak için, üzerinde bulundukları bloğu temizlemeniz gerekir. Oyun başına üç kez, mevcut formunuzu bir sonrakiyle değiştiren bir güçlendirme kullanabilirsiniz. Bunu zaten sağ alt köşede görebilirsiniz.
Tahtaya daha fazla yeni şekil sığmazsa, tur sona erer ve topladığınız tüm elmasları alırsınız. Bunlar hesabınıza geçer. Belirli sayıda elmas topladığınızda, adanız ana menüde başka adalar ve binalarla genişletilecektir.

Daha zor Tetris oyunları

Puzzle & Island'ı sevdiyseniz, Nine Blocks: Block Puzzle Game oynayın.

Becerinizi kanıtlayın, blokları akıllıca yerleştirin ve Puzzle & Island'ı KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Puzzle & Island

Puzzle & Island
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat