Questlike: Web

12 yıldan itibaren onaylandı
8   x Likes8x Dislikes
Reklam

Questlike: Web - Canavarları avlamaya hazır olun!

Questlike: Web, 15 farklı canavarı yenebileceğiniz müzikal bir dövüş oyunudur.

Canavar avlamayı sever misin? O zaman Questlike: Web tam size göre bir oyun! Üç benzersiz biyomda 15 farklı canavarla karşılaşabilirsiniz. 

Bu, müzikli ritim tabanlı bir oyun olduğundan, ses açıkken oynamanız önerilir. Savaşta iki düğme kullanın: Saldır ve Savun. Ortadaki işarete dokunana kadar bir çizgi boyunca hareket eden ortadaki sembollere dikkat edin. Canavar ya burada bir saldırı yapar, bu durumda hızlı bir şekilde savunmanıza, yani kalkanınıza basmanız gerekir ya da ilk silahınızla kendisine saldırmanız için size bir an verir. Kılıcınızı sallayın ve doğru anda tepki verin!

Ritmik savaştaki ilk canavarları yendikten sonra, daha fazla silah üretebileceğiniz malzemeler alacaksınız. En fazla 18 farklı malzeme toplayabilirsiniz. Monster Hunter gibi büyük canavar avcısı oyunlarında olduğu gibi, silahlarınızın avantajlarına ve canavarların zayıflıklarından yararlanıp yararlanmadıklarına dikkat etmelisiniz. Başaramazsanız canavar kaçar ve tekrar denemek zorunda kalırsınız.

Questlike nasıl oynanır? Web

Savaşmak için her alan için ayrı bir bilete ihtiyacınız vardır. Dağlar, otlaklar ve mağaralar olmak üzere üç bölgeyi de temizlediğinizde, Hub altında o anda hangi canavarın orada olduğunu ve bonus olup olmadığını gösteren bir genel bakış alacaksınız.

Envanterde, sırt çantanızda, hangi silahları ve malzemeleri zaten bulduğunuzu ve sahip olduğunuzu, aynı zamanda hangi silahları yapabileceğinizi görebilirsiniz. Bir şeyi donatabiliyor veya üretebiliyorsanız, gri renkli "Donat" ve "Üret" düğmeleri kahverengi renkte vurgulanır.

"Dükkan" altında silahlarınızı geliştirebileceğiniz parşömenler satın alma imkanı bulacaksınız. Avlanmaya gidebilmek için bilete ihtiyacınız var.

Heyecan verici canavarlarla daha heyecanlı dövüş oyunları

Eğer Questlike'ı seviyorsan: Web, o zaman Dynamons 4'ü de oynamalısın.

Şimdi ritim ve beyinle savaşın ve Questlike oynayın: Web KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Questlike: Web

Questlike: Web

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
09.|12.|2022
Üretici:
Inlogic (91)

x