Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Raid Heroes: Total War

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Trolley Fun
12+
Dynamons 7
6+
Tower Defenders
12+
Hero Tower Wars
12+
Idle Medieval Kingdom
6+
Crazy Racing
16+
Dynamons 6
6+
Merge And Push 3D
6+
Car Crash Game
12+
Giant Attack
12+
Super Thrower
12+
Island.io
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Dövüş
  4. Raid Heroes: Total War

Raid Heroes: Total War - krallığınızı savunun!

Raid Heroes: Total War, krallığınızı karanlık lordun ordusundan koruyabileceğiniz uygulama için heyecan verici bir dövüş oyunudur.

RPG, strateji oyunu, boşta kalma oyunu ve ortaçağ dövüş oyununun bu heyecan verici karışımıyla heyecanlanın. Olağanüstü görevleri tamamlayın, diğer şövalyelere, canavarlara veya perilere karşı PvP yapabileceğiniz arena modunu kullanın, ordunuzun baskında savaşmasına izin verin ve kale ve köy ile bir ortaçağ yerleşimi inşa edin. Uygulamadan farklı olarak, Raid Heroes: Total War'ı doğrudan tarayıcıda oynayabilir ve hiçbir şey indirmek zorunda kalmazsınız. 

Raid Heroes: Total War nasıl oynanır?

İlk şövalyenizle rakiplerinize karşı dalga dalga savaşın ve savaştan önce fareyle veya dokunarak savaşçılarınızı her zaman sahada stratejik olarak uygun bir konuma yerleştirin.

  • Savaşlarda veya şehirde kazandığınız zaferler sayesinde o karakter için beş kart toplayarak klanınıza daha fazla erkek ve kadın kahraman kazandırın.
  • Taktiksel eylem savaş durumunda bir avantajdır. Askerlerinizi savaş alanında konumlandırırken sınıflarını göz önünde bulundurun ve bu şekilde rakiplerinize karşı avantaj sağlayın.
  • Örneğin, kılıç ustaları gibi yakın dövüşçüler öne, okçular ise daha arkaya yerleştirilmelidir, böylece yakın dövüşçüleri destekleyebilir ve kendileri de hasardan korunabilir. Ardından Savaş'a tıklayın ve gitmeye hazırsınız!
  • Oyun ilerledikçe, savaşçılarınızı daha iyi donatın ve becerilerini yükseltin, çünkü Raid Heroes: Total War'daki savaşlar için birliğinizin toplam gücü toplanır.

Kral ve kraliçe için ipuçları ve püf noktaları

Ama birliğinizi yükseltmek için gerekli paraları nereden bulacaksınız? Günlük görevleri tamamlayın ve karşılığında değerli yükseltmeler için elmas veya para alın.

  • Elbette başarılı bir lider de topraklarını genişletmek ve daha üretken ve dirençli hale getirmek ister.
  • Kaç akın tamamladığınıza bağlı olarak, kendi krallığınıza binalar ekleyebilirsiniz. Örneğin, üç akın kazanmak için bir kale veya 57 akın kazanmak için bir altın madeni inşa edin.

Gerçek komutanlar için daha fazla ücretsiz strateji oyunu

Raid Heroes: Total War'ı sevdiyseniz State.io: Conquer The World.

Şimdi savaşa girelim! Tüm tehlikelere meydan okuyun, birliklerinizi zafere taşıyın ve Raid Heroes: Total War oyununu KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Raid Heroes: Total War

Raid Heroes: Total War

Üye Yorumları