Snowball Racing

6 yıldan itibaren onaylandı
72%
345   x  oylandı0x  oynandı

Hinweis: Wenn ihr keine zusätzliche Werbung sehen möchtet, die euch einen Bonus gibt, klickt auf den unteren, grauen Button (ohne Ad Symbol), wenn ihr ein Level beendet habt.

Reklam

Snowball Racing - Kartopunu olabildiğince hızlı yuvarlayın!

Snowball Racing, önünüzde yuvarlanan bir kartopu ile destansı yarışlarda rekabet edebileceğiniz bir kış beceri oyunudur.

En hızlı kartopu silindiri ol ve bitiş çizgisine ilk ulaşan sen ol! Kar pistinde iki rakibe karşı yarışın ve mümkün olduğunca büyük bir kartopunu önünüze itin ve bitiş çizgisini ilk geçen siz olun. Kartopunu köprüler inşa etmek veya uçurumları aşmak için de kullanabilirsiniz. Takım arkadaşlarınızın çok hızlı hareket etmesini de önleyebilirsiniz. Onlardan daha büyük bir kartopunuz varsa, onlara çarparak takılmalarını ve başladıkları kartopunu kaybetmelerini sağlayabilirsiniz. Unutmayın, aynısını size de yapabilirler!

Snowball Racing'ndaki seviyeler siz ilerledikçe daha uzun ve daha sıra dışı hale gelir. Örneğin, daha sonra bir asansörü etkinleştirmeniz veya bir kamyonu bir sonraki alana götürmeniz gerekecektir. Tamamlanan her seviyeden sonra, karakteriniz için bir kardan adam veya Noel Baba gibi yeni görünümler satın almak için kullanabileceğiniz paralar alırsınız.

Daha eğlenceli kış oyunları

Snowball Racing'nı beğendiyseniz, neden Ski King 2022'yi oynamıyorsunuz?

İndirmeye gerek kalmadan, uygulama için bu çevrimiçi oyunda yarışı şimdi kazanın! Snowball Racingı'nı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Snowball Racing

Snowball Racing

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
27.|12.|2022
Üretici:

x