Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Snowball Racing

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Sort Mart
0+
Muscle Man Rush
12+
Miner Mole
0+
Slap The Monkey
6+
Bakery Shop
0+
Mike And Mia: Camping Day
0+
Master Of Numbers
0+
Emoji Puzzle
6+
Minigolf Clash
0+
Love Tester 4
0+
Tower Smash
0+
Treehouse Maker
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Mini
  4. Snowball Racing

Snowball Racing - Kartopunu olabildiğince hızlı yuvarlayın!

Snowball Racing, önünüzde yuvarlanan bir kartopu ile destansı yarışlarda rekabet edebileceğiniz bir kış beceri oyunudur.

En hızlı kartopu silindiri ol ve bitiş çizgisine ilk ulaşan sen ol! Kar pistinde iki rakibe karşı yarışın ve mümkün olduğunca büyük bir kartopunu önünüze itin ve bitiş çizgisini ilk geçen siz olun. Kartopunu köprüler inşa etmek veya uçurumları aşmak için de kullanabilirsiniz. Takım arkadaşlarınızın çok hızlı hareket etmesini de önleyebilirsiniz. Onlardan daha büyük bir kartopunuz varsa, onlara çarparak takılmalarını ve başladıkları kartopunu kaybetmelerini sağlayabilirsiniz. Unutmayın, aynısını size de yapabilirler!

Snowball Racing'ndaki seviyeler siz ilerledikçe daha uzun ve daha sıra dışı hale gelir. Örneğin, daha sonra bir asansörü etkinleştirmeniz veya bir kamyonu bir sonraki alana götürmeniz gerekecektir. Tamamlanan her seviyeden sonra, karakteriniz için bir kardan adam veya Noel Baba gibi yeni görünümler satın almak için kullanabileceğiniz paralar alırsınız.

Daha eğlenceli kış oyunları

Snowball Racing'nı beğendiyseniz, neden Ski King 2022'yi oynamıyorsunuz?

İndirmeye gerek kalmadan, uygulama için bu çevrimiçi oyunda yarışı şimdi kazanın! Snowball Racingı'nı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Snowball Racing

  • Oynanma sayısı: 28.028
  • Yayın tarihi: 27.|12.|2022
  • Publisher: GameDistribution (1453)
Snowball Racing

Üye Yorumları