Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Snowball Racing

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Sheep Sheep Duck
12+
Shape Shifting
0+
Home Design: Small House
0+
Pipe Direction
0+
Clean The Ocean
0+
House Flip
0+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Mini Oyunları
  4. Snowball Racing

Snowball Racing - Kartopunu olabildiğince hızlı yuvarlayın!

Snowball Racing, önünüzde yuvarlanan bir kartopu ile destansı yarışlarda rekabet edebileceğiniz bir kış beceri oyunudur.

En hızlı kartopu silindiri ol ve bitiş çizgisine ilk ulaşan sen ol! Kar pistinde iki rakibe karşı yarışın ve mümkün olduğunca büyük bir kartopunu önünüze itin ve bitiş çizgisini ilk geçen siz olun. Kartopunu köprüler inşa etmek veya uçurumları aşmak için de kullanabilirsiniz. Takım arkadaşlarınızın çok hızlı hareket etmesini de önleyebilirsiniz. Onlardan daha büyük bir kartopunuz varsa, onlara çarparak takılmalarını ve başladıkları kartopunu kaybetmelerini sağlayabilirsiniz. Unutmayın, aynısını size de yapabilirler!

Snowball Racing'ndaki seviyeler siz ilerledikçe daha uzun ve daha sıra dışı hale gelir. Örneğin, daha sonra bir asansörü etkinleştirmeniz veya bir kamyonu bir sonraki alana götürmeniz gerekecektir. Tamamlanan her seviyeden sonra, karakteriniz için bir kardan adam veya Noel Baba gibi yeni görünümler satın almak için kullanabileceğiniz paralar alırsınız.

Daha eğlenceli kış oyunları

Snowball Racing'nı beğendiyseniz, neden Ski King 2022'yi oynamıyorsunuz?

İndirmeye gerek kalmadan, uygulama için bu çevrimiçi oyunda yarışı şimdi kazanın! Snowball Racingı'nı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Snowball Racing

Snowball Racing

Üye Yorumları