Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Stickman Fighter: Mega Brawl

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Crazy Racing
16+
Dynamons 6
6+
Merge And Push 3D
6+
Car Crash Game
12+
Giant Attack
12+
Super Thrower
12+
Island.io
6+
Muscle Man Rush
12+
Dynamons 5
6+
Gemilerin Istilası
12+
Battle Chess: Puzzle
6+
Road Madness
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Dövüş
  4. Stickman Fighter: Mega Brawl

Stickman Fighter: Mega Brawl - destansı maçlarda savaşın!

Stickman Fighter: Mega Brawl, çöp adamınızı diğer savaşçılara, askerlere ve destansı patronlara karşı koyabileceğiniz aksiyon dolu bir dövüş oyunudur.

Orada görünen düşmanlarla savaşmak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın. Basit yumruklar yapmak için tıklayın veya dokunun. Çabuk tepki verin ve oraya gelen savaşçıları geri püskürtmek için Stickman Fighter'ınızı doğru yöne çevirmeye devam edin. Ama sadece bu değil - gerçek bir karate ustası gibi ileri geri tekme atın!

Çöp adamınızı yeni beceriler ve çekiç ve kılıç gibi yararlı ve tehlikeli silahlarla yükseltin. Ancak kazandığınız paralarla iyileştirici güçlerin ve savunma büyülerinin yanı sıra kalkan ve zırhları da açabilirsiniz. Ateşli yumruk dövüşlerinde bile canınızın bitmediğinden emin olun ve daha güçlü ve daha güçlü rakipleri alt edin. Ne kadar iyi vurduğunuza bağlı olarak, üç yıldıza kadar kazanabileceksiniz!

Şimdiden ısın ve sonra ringe gir! Gerçek bir kickboks şampiyonu gibi boks yapın ve tekme atın ve KralOyun'da Stickman Fighter: Mega Brawl'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Stickman Fighter: Mega Brawl

  • Oynanma sayısı: 18.958
  • Yayın tarihi: 10.|05.|2022
  • Publisher: GameDistribution (1561)
Stickman Fighter: Mega Brawl

Üye Yorumları