Stickman Fighter: Mega Brawl

12 yıldan itibaren onaylandı
497   x Likes149x Dislikes
Reklam

Stickman Fighter: Mega Brawl - destansı maçlarda savaşın!

Stickman Fighter: Mega Brawl, çöp adamınızı diğer savaşçılara, askerlere ve destansı patronlara karşı koyabileceğiniz aksiyon dolu bir dövüş oyunudur.

Orada görünen düşmanlarla savaşmak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın. Basit yumruklar yapmak için tıklayın veya dokunun. Çabuk tepki verin ve oraya gelen savaşçıları geri püskürtmek için Stickman Fighter'ınızı doğru yöne çevirmeye devam edin. Ama sadece bu değil - gerçek bir karate ustası gibi ileri geri tekme atın!

Çöp adamınızı yeni beceriler ve çekiç ve kılıç gibi yararlı ve tehlikeli silahlarla yükseltin. Ancak kazandığınız paralarla iyileştirici güçlerin ve savunma büyülerinin yanı sıra kalkan ve zırhları da açabilirsiniz. Ateşli yumruk dövüşlerinde bile canınızın bitmediğinden emin olun ve daha güçlü ve daha güçlü rakipleri alt edin. Ne kadar iyi vurduğunuza bağlı olarak, üç yıldıza kadar kazanabileceksiniz!

Şimdiden ısın ve sonra ringe gir! Gerçek bir kickboks şampiyonu gibi boks yapın ve tekme atın ve KralOyun'da Stickman Fighter: Mega Brawl'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Stickman Fighter: Mega Brawl

Stickman Fighter: Mega Brawl

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
10.|05.|2022
Üretici:

x