Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

The Bonfire: Forsaken Lands

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Merge World
0+
Portal TD
12+
Idle Medieval Kingdom
6+
GPU Mining
0+
Dots And Boxes
0+
Asteroid Shield: Space Defense
6+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Billion Marble
0+
Island.io
6+
Idle Mole Empire
0+
Gemilerin Istilası
12+
Battle Chess: Puzzle
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. The Bonfire: Forsaken Lands

The Bonfire: Forsaken Lands - gizemli No Man's Land'de bir yerleşim yeri inşa edin!

The Bonfire: Forsaken Lands, vahşi doğada kendi yerleşim yerinizi inşa edebileceğiniz ve atmosferik çevreyi keşfedebileceğiniz heyecan verici bir macera oyunudur.  

Mevsim kış ve görünüşte ıssız bir bölgede bir kamp ateşi ve ilk kulübenizi inşa ediyorsunuz. Kötü hava koşullarına göğüs gerin, odun toplayın ve değirmen ya da atölye gibi daha fazla bina inşa edin. İyi bir strateji ile kısa sürede yeni inşa ve üretim yöntemlerine erişim kazanacaksınız.

Çok geçmeden ateşin parıltısı, yerleşim projeniz için toplayabileceğiniz ilk insanları kendine çeker. Onları işe alın ve işlerini iyi yapmaları için ihtiyaç duydukları araçları verin. Örneğin bir muhafızın, bulunduğunuz yeri tehlikeli yaratıklara karşı savunmak için bir meşaleye ve bir silaha ihtiyacı vardır. İşçiler el arabaları gibi araçları takdir etmektedir. Ve elbette, küçük topluluğunuzu tok ve çalışabilir halde tutmak için her zaman yiyecek sağlamalısınız.

Çalışanlar otomatik olarak işlerine devam eder, ancak bunu başka kaynaklar elde etmek için veya dış koşullar gerektirdiği için de değiştirebilirsiniz. Şu anda hangi faaliyetin en önemli olduğuna her zaman kendiniz karar vermelisiniz. Yerli halklarla birlikte inşa edin, savaşın, hareket edin ve dost olun. Bu simülasyonda her gün yeni sürprizler var!

Bu Steam hitini şimdi indirmeden tarayıcınızda oynayın! Şenlik Ateşi: Forsaken Lands'i KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

The Bonfire: Forsaken Lands

The Bonfire: Forsaken Lands

Üye Yorumları