Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Timberman

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Alien Attack
12+
Space Alien Invaders
6+
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Fruit Ninja
6+
Dinosaur Game
0+
Rising Squares
0+
Puzzle XOR
6+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Neon Swing
0+
Roller Coaster
12+
Kick Off
0+
Stray Brothers 3D
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Arcade
  4. Timberman

Timberman - bir profesyonel gibi odun kesin!

App Stores'un orijinal klasiği şimdi herhangi bir indirme ve yükleme yapmadan PC'niz veya akıllı telefonunuz için kullanılabilir! 2014 yılından bu yana dünya çapında 20 milyondan fazla oyuncuyu memnun eden bu retro tarzı gündelik arcade oyunu sizi de odun kesmeye bağımlı hale getirecek.

Timberman'in oynanışı basit: Kırmızı flanel gömlekli sakallı bir oduncu olarak oynuyorsunuz ve baltanızla ağaçları kesmeniz gerekiyor. Dallardan kaçınmak için sağa veya sola tıklayın ve mümkün olduğunca hızlı olun, çünkü darbe başına yalnızca sınırlı bir süreniz var. Ancak kulağa basit gelen şey aslında çok fazla zamanlama ve iyi refleksler gerektirir. Kesilen her odun parçası için bir puan alacaksınız. İyi bir puan almak için sonsuz ağaçları mümkün olduğunca uzun süre kesmeye çalışın. Ancak, ne kadar ilerlerseniz, o kadar az zamanınız olur, bu yüzden acele edin!

Topladığınız odunları mağazadaki yeni karakterlerin kilidini açmak için kullanabilir veya jetonla takas edebilirsiniz. Doğrama için farklı araçlar kullanan toplam 105 kahraman arasından seçim yapabilirsiniz. Nadir veya epik karakterler yalnızca jeton karşılığında kullanılabilir. Ayrıca oyun içi parayı köyünüzde karakterlerinizin dolaşacağı ve size saat başına ekstra odun sağlayacak araziler satın almak için kullanın. Tüm tarlalara sahip olduğunuzda, yeni bir alanın kilidi açılacaktır.  

Timberman için İpuçları & Hileler

  • Hediye almak için Kerestecinizin seviyesini yükseltmeye devam edin.
  • Günlük görevler de size ödüller verir; görevler birkaç saatte bir güncellenir.
  • Ayrıca, takvim simgesi aracılığıyla Günlük Ödülünüzü toplamayı unutmayın. 7. günde destansı bir kahraman alacaksınız.
  • Her yeni oyun turunda, kesmeniz için farklı ağaçlar ortaya çıkar - örneğin, çölde bir kaktüs, süt ve bal ülkesinde bir palmiye ağacı veya bir kurabiye ağacı. Böylece Game Over olduğunuzda, yeni bir ortamı dört gözle bekleyebilir veya hatta bir reklam izleyerek oyun turuna devam edebilirsiniz.

İçinizdeki oduncuyu yönlendirmeye ve şimdiye kadarki en iyi skoru yapmaya hazır mısınız? O zaman KralOyun'da ücretsiz olarak Timberman oynayın! 

Oyun hakkında bilgi:

Timberman

Timberman