Towers: Card Battles

12 yıldan itibaren onaylandı
101   x Likes37x Dislikes
Reklam

Towers: Card Battles - prenses için savaşın!

Towers: Card Battles, bir kulede sıra sıra savaşabileceğiniz ve bir prensesi koruyabileceğiniz harika bir strateji oyunudur.

Amacınız, bir ortaçağ ortamında kuşatılmış kulede prensesi işgalcilerden korumaktır. Hayatı sıfıra inerse, seviyeyi kaybetmiş olursunuz. Ama o kadar ileri gitmesine izin veremezsin!

Okçularınızı ve şövalyelerinizi, kartlarını seçtiğiniz yere sürükleyerek ve ardından "Savaş" seçeneğine tıklayarak veya dokunarak kuleye yerleştirin. Destenizi stratejik olarak kullanın ve askerlerinizin savaş gücüne ve yaşam gücüne dikkat edin. Savaşçılarınızı daha da iyi hale getirmek için gerektiği gibi birleştirin ve seviyeleri kazanmak için güçlendiriciler kullanın. Birimlerin üzerindeki kafatasları turda hayatta kalamayacaklarını gösterir.

Arka arkaya iki kez saldıran ninjalar ve bir kule bölümündeki tüm birimlere hasar verebilen büyücüler gibi yeni birimler kademeli olarak eklenir.

Gerçek stratejistler için daha fazla dövüş oyunu

Towers: Card Battles'ı beğendiyseniz, neden daha destansı kılıç dövüşleri için Kings Clash oynamıyorsunuz?

Prensesi kurtarabilir misin? Doğru taktiklerle birliklerinizi oluşturun ve KralOyun'da Towers: Card Battles'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Towers: Card Battles

Towers: Card Battles

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
15.|11.|2022
Üretici:

x