Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Cooking Frenzy

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Cooking Frenzy
0+
Cooking Live
0+
Cooking Chef Food Fever
0+
Papa's Pastaria
0+
Papa's Donuteria
0+
Paradise Island 2
12+
Papa's Pancakeria
0+
Hamburger Cooking Mania
0+
Max Mixed Cuisine
6+
Cooking Mania
0+
Papa's Scooperia
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Restoran ve Otel
  4. Cooking Frenzy

Cooking Frenzy - Kendi restoranınızı açın!

Cooking Frenzy, aç misafirler için yemek pişirebileceğiniz ve kendi restoranınızı kurabileceğiniz eğlenceli bir zaman yönetimi oyunudur.

Olivia ve şef Gustavo sonunda kendi restoranlarını açma hayallerini gerçekleştirmeyi başardılar. Izgara sıcak ve meyve suyu makinesi hazır, ancak "Rock City "yi şehirdeki en popüler lokanta yapmak için sizin yönetim becerilerinize ihtiyaçları var!

Misafirlere servis yapın ve siparişlerini hazırlayın. Her seviyede zaman dolmadan önce belirli görevleri tamamlamanız gerekiyor. Kaburga ızgara yapmak ve içecek servisi yapmak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Kaburgaların yanmaması için etin üzerindeki zamanlayıcıya her zaman göz kulak olun! Izgara ustası olun ve aç müşterilerinizi yiyecekleri için çok bekletmeyin, aksi takdirde sinirlenip giderler. Onlara ne kadar hızlı servis yaparsanız, o kadar çok altın para kazanırsınız.

Seviye atlayın ve yeni malzemelerin ve yemeklerin kilidini açın. Yakında misafirlerinize etlerinin yanında çıtır salata ve çıtır soğan halkaları sunabileceksiniz. Ayrıca geçtiğiniz her seviye için para ve banknotlar alacaksınız. Kazandıklarınızı yeni mobilyalar satın almak ve "Rock City "yi şık mobilyalarla dekore etmek ve tasarlamak için kullanabilirsiniz.

Mutfakta spatulayı sallayın ve şehirdeki en sıcak barbeküyü servis edin!

Gurmeler için daha fazla restoran oyunu

Cooking Frenzy'yi sevdiyseniz, neden Cooking Chef Food Fever'da misafirlerinize lezzetli bir kahvaltı hazırlamayasınız?

Izgarayı ateşleyin, aç misafirleriniz için yemek pişirin ve hayalinizdeki restoranı kurun! KralOyun'da Cooking Frenzy oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Cooking Frenzy

Cooking Frenzy

Üye Yorumları