Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Crush It All

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hill Climbing Mania
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Alien Attack
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Angry Chibi Run
0+
Space Alien Invaders
6+
Mr Bean Jump
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Crush It All

Crush It All - Pistteki her şeyi yok edin!

Crush It All, önünüzdeki parkurda mümkün olduğunca çok nesneyi düzleştirmek için bir örs kullanmanız gereken eğlenceli bir beceri oyunudur.

Örsün havaya zıplamasını sağlamak için fareyi kullanın veya dokunmatik ekrana dokunun. Her ek tıklama daha yükseğe zıplamasını sağlar, böylece biraz beceriyle onu istediğiniz kadar havada tutabilirsiniz.

Meyveleri ezerek meyve salatasına dönüştürün

Parkurun üzerinden atlayın ve meyve, su şişeleri veya boya kalemleri gibi engelleri ezin. Ateşlere ve fıskiyelere düşmekten kaçının, aksi takdirde oyun biter. Son düzlükte, örsü bir puan çarpanı ile ağaç gövdelerinden birine temiz bir şekilde indirmek için bir kez daha iyi zamanlama gerekir.

Hızlı tepkiler gösterin ve sonsuz sayıda engel parkurunun üzerinden atlayın. Uçuruma düşmeden kaç seviyeyi tamamlayabilirsiniz?

Yetenekli oyuncular için daha eğlenceli mini oyunlar

Crush It All'dan keyif aldıysanız, neden Slice It All'da becerilerinizi bir bıçakla test edip engelleri kesip biçmiyorsunuz?

Seviyeler arasında zıpla ve mümkün olduğunca çok nesneyi ez! Crush It All'u şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Crush It All

Crush It All

Üye Yorumları