Cut 3D

Tüm yaş grupları için onaylandı
65%
31   x  oylandı0x  oynandı

Hinweis: Wenn ihr keine zusätzliche Werbung sehen möchtet, die euch einen Bonus gibt, wartet einen Moment und klickt dann auf "Lose It" (ohne Ad Symbol), wenn ihr ein Level beendet habt.

Reklam

Cut 3D - Ahşap kulübeler inşa edin!

Cut 3D, ahşabı işleyebileceğiniz ve ondan modaya uygun ahşap evler inşa edebileceğiniz heyecan verici bir simülasyon oyunudur!

Bir oduncu olarak, yapı malzemenizi işleyin ve farklı kulübeler inşa etmek ve çevrelerini tasarlamak için her şeyi hazırlayın. Başlangıçta bir ağacı kesecek ve üzerinde çalışacaksınız. Ağacı kestikten sonra dallarının ve kabuğunun çıkarılması gerekiyor. Bundan sonra ağaç küçük parçalara ayrılır. Kullanılabilir ve kullanılamaz odun parçalarını ayırt etmeniz gerekiyor. Her şey size ekranda açıklanıyor, bu yüzden talimatları farenizle veya parmağınızla takip edin. Tüm işlem adımları, toplanan ahşapla güzel ve rahat bir ahşap kulübe inşa edene kadar oynamanız gereken küçük mini oyunlardır.

Oduncu ile daha ilginç oyunlar

Cut 3D'yi sevdiyseniz, Crowd Lumberjack'te baltayı sallayın!

Şimdi ormana gidelim! Bir oduncu olarak yeteneklerinizi ve ahşap işleme becerilerinizi gösterin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Cut 3D oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Cut 3D

Cut 3D

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
14.|03.|2023
Üretici:

x