Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Idle Hotel Empire
0+
Merge Cooking Game
0+
Diner City
0+
Mom's Diary: Cooking Games
0+
Ice Cream Fever
0+
Hotel Manager
12+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Cooking Frenzy
0+

Merge Cooking Game

Tüm yaş grupları için onaylandı
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Restoran ve Otel
  4. Merge Cooking Game

Merge Cooking Game - Bir restoran imparatorluğu kurun!

Merge Cooking Game, aç müşterilerinize servis etmek üzere yemekler oluşturmak için malzemeleri birleştirdiğiniz eğlenceli bir birleştirme oyunu ve zaman yönetimi oyunu karışımıdır.

Küçük bir burger restoranının sahibi olarak, misafirlerinize soğuk içecekler ve lezzetli burgerler sunmak sizin görevinizdir. Bunu yapmak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanarak meyve sıkacağı veya blender üzerine tıklayıp malzemeleri alın. Ardından yeni bir yemek oluşturmak için benzer ürünleri birleştirin. İki torba unu birleştirerek hamur elde edin ve bu hamuru basit bir burger haline getirebileceğiniz çörekler yapmak için kullanın. Bu şekilde, müşterilerinizin talepleri seviyeden seviyeye arttıkça daha ayrıntılı tarifler hazırlayabilirsiniz. Hızlı oynayın ve siparişleri mümkün olduğunca çabuk işlemek için genel bir bakış sağlayın. Çok uzun sürerse, misafirleriniz memnun kalmaz ve siz de daha az altın para kazanırsınız.

Seviye hedeflerine dikkat edin ve müşterilere arka arkaya hızlı bir şekilde hizmet verirseniz birleşik bonus kazanın. Profesyonel bir şef olun ve her saniyeyi stoktaki ürünleri birleştirmek için kullanın, böylece yemeği daha hızlı servis edebilirsiniz.

Yeni yemekleri tanıyın ve mutfağınızı geliştirin

Her seviyeden önce, yemekleri daha hızlı hazırlamak ve daha fazla para kazanmak için restoranınızı yükseltme fırsatınız var. Örneğin gelirinizi artırmak için geçici güçlendiricileri de etkinleştirebilirsiniz.

Zamanla yeni restoranların kilidini açın, sosisli sandviçleri, kekleri, biftekleri veya pizzaları birleştirin ve fast food zincirinizi genişletmeye devam edin!

Yetenekli yöneticiler için daha fazla restoran oyunu

Merge Cooking Game'i beğendiyseniz, neden Ice Cream Fever'da kendi dondurma salonunuzu yönetmiyor ve lezzetli tatlılar hazırlamıyorsunuz?

Lezzetli yemekler yaratmak için malzemeleri birleştirin ve restoranlarınızı başarıya götürün! KralOyun'da şimdi ücretsiz çevrimiçi Merge Cooking Game oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Merge Cooking Game

Merge Cooking Game
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat