Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Only Up Parkour

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Geometry Subzero
6+
Leo's Trail Of Glory
6+
Only Up Parkour 2
6+
Obby Parkour Ultimate
6+
Dinosaur Game
0+
Super Pony World
6+
Super Steve Adventure
6+
Vex 3 Xmas
12+
The Flood Runner 2
12+
Vex 8
12+
Panda Jump
6+
Only Up Parkour
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Platform Oyunları
  4. Only Up Parkour

Only Up Parkour - Daha yükseğe tırmanın!

Only Up Parkour, bir karakterle düşmeden baş döndürücü yüksekliklere tırmanmanız gereken sürükleyici bir beceri oyunudur.

Genç Jack kendini her yerde sadece esneyen bir boşluğun onu beklediği gizemli bir dünyada bulur. Tek yol, yüzen nesneler aracılığıyla yukarı doğru çıkıyor gibi görünüyor. Şimdi onu mümkün olduğunca uzağa tırmandırmak size kalmış! Karakterinizi WASD ile hareket ettirin ve boşluk çubuğu ile zıplayın. Perspektifi kontrol etmek ve 3D dünyanın etrafına bakmak için fareyi kullanın.

Bir nesneden diğerine ustaca atlayın. Dar boruların üzerinde dengede durun, yüzen kanepelerden çöp kutularına atlayın veya küçük direklerin üzerinde dengenizi koruyun.

Parkur hareketleriniz sırasında, her zaman seviyenin etrafına iyi bakmaya değer, çünkü bazen kestirme yollar vardır. Ancak dikkatli olun, bu yollar genellikle derinliklere düşmekten kaçınmak için özel bir incelik gerektirir!

Oyun özellikle heyecan verici çünkü kaydetme seçeneği yok. Her adım son adım olabilir ve bir düşüşten sonra indiğiniz yerden devam etmeniz gerekir. Bu yüzden önceden plan yapın, beceriyle zıplayın ve sizden önceki herkesten daha yükseğe tırmanın!

Heyecan dolu daha fazla zıpla ve koş oyunu

Only Up Parkour'u sevdiyseniz, neden Minecraft tarzında bloktan bloğa atlamayı denemiyorsunuz ve Parkour Block 5 oynamıyorsunuz?

Daha fazla ve daha zor atlayışlara cesaret edin ve olabildiğince yükseğe tırmanın! KralOyun'da Only Up Parkour'u ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Only Up Parkour

Only Up Parkour