Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Only Up Parkour

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Panda Jump
6+
Only Up Parkour
6+
Dondurucu Soğuk
12+
Rodha
6+
Parkour Block 5
6+
Doodle Drop
6+
Lost Heroes
6+
Super Ninja Plumber
6+
Vex Challenges
6+
Boboiboy Galaxy Run
6+
Hover Skirt
6+
Ball Tales: The Holy Treasure
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Platform
  4. Only Up Parkour

Only Up Parkour - Daha yükseğe tırmanın!

Only Up Parkour, bir karakterle düşmeden baş döndürücü yüksekliklere tırmanmanız gereken sürükleyici bir beceri oyunudur.

Genç Jack kendini her yerde sadece esneyen bir boşluğun onu beklediği gizemli bir dünyada bulur. Tek yol, yüzen nesneler aracılığıyla yukarı doğru çıkıyor gibi görünüyor. Şimdi onu mümkün olduğunca uzağa tırmandırmak size kalmış! Karakterinizi WASD ile hareket ettirin ve boşluk çubuğu ile zıplayın. Perspektifi kontrol etmek ve 3D dünyanın etrafına bakmak için fareyi kullanın.

Bir nesneden diğerine ustaca atlayın. Dar boruların üzerinde dengede durun, yüzen kanepelerden çöp kutularına atlayın veya küçük direklerin üzerinde dengenizi koruyun.

Parkur hareketleriniz sırasında, her zaman seviyenin etrafına iyi bakmaya değer, çünkü bazen kestirme yollar vardır. Ancak dikkatli olun, bu yollar genellikle derinliklere düşmekten kaçınmak için özel bir incelik gerektirir!

Oyun özellikle heyecan verici çünkü kaydetme seçeneği yok. Her adım son adım olabilir ve bir düşüşten sonra indiğiniz yerden devam etmeniz gerekir. Bu yüzden önceden plan yapın, beceriyle zıplayın ve sizden önceki herkesten daha yükseğe tırmanın!

Heyecan dolu daha fazla zıpla ve koş oyunu

Only Up Parkour'u sevdiyseniz, neden Minecraft tarzında bloktan bloğa atlamayı denemiyorsunuz ve Parkour Block 5 oynamıyorsunuz?

Daha fazla ve daha zor atlayışlara cesaret edin ve olabildiğince yükseğe tırmanın! KralOyun'da Only Up Parkour'u ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Only Up Parkour

  • Oynanma sayısı: 0
  • Yayın tarihi: 05.|10.|2023
  • Publisher: GameDistribution (1504)
Only Up Parkour

Üye Yorumları