Police Car Simulator 2020

6 yıldan itibaren onaylandı
73%
304   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Police Car Simulator 2020 - şehrinizi koruyun!

Police Car Simulator 2020, bir polis arabasıyla şehirde ve kırsalda dolaşabileceğiniz ve birçok görevi yerine getirebileceğiniz aksiyon dolu bir yarış oyunudur.

İster araziye bile çıkabileceğiniz kırsal kesimde oynayın, ister büyük bir şehirde turunuzu yapın. Yönlendirmek için WASD veya yön tuşlarını, el frenini çekmek için boşluk tuşunu kullanın. Bu şekilde ayrıca hastalıklı stuntlar yapabilir ve polis arabasının kaymasını sağlayabilirsiniz. Güçlendiriciyi ateşlemek için F'ye ve sireni ağlatmak için H'ye basın. Deponuzu düzenli olarak doldurun ve çok fazla çarpışma nedeniyle can kalplerinizin tükenmediğinden emin olun.

Police Car Simulator 2020'de, polisin farklı görevlerine uyarlanmış toplam 9 farklı acil durum aracı emrinizde bile var. Bunları 1-9 tuşlarıyla değiştirmeniz yeterlidir. Hız kontrolleri, suçluları kovalamak veya mahkumları nakletmek, kazaları kaydetmek veya trafiği düzenlemek kadar polisin görevidir. Şehirde, şerifin bazen kırsalda olduğundan daha çok işi vardır. Lastiklerin gıcırdamasına ve olay yerine giden yoğun trafikte olabildiğince hızlı sürmesine izin verin.

Dikkat, geleceğin kolluk kuvvetleri! Şimdi mavi ışığı başlatın ve Police Car Simulator 2020'yi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Police Car Simulator 2020

Police Car Simulator 2020

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
02.|06.|2022
Üretici:

x