SUV Snow Driving 3D

Tüm yaş grupları için onaylandı
70%
120   x  oylandı0x  oynandı

SUV Snow Driving 3D - Karda sürüş eğlencesi!

SUV Snow Driving 3D, geçilmez, karla kaplı yollarda araba kullanabileceğiniz bir kış yarışı oyunudur!

Dört tekerlekten çekişli bir SUV kışın tüm gücünü ortaya koyabilir! Zorlu hava koşullarına göğüs gerebileceğiniz ve çeşitli kontrol noktalarından geçerek finişe ulaşabileceğiniz 15 seviye boyunca oynayın.

Yönlendirmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Gözünüz aracınızın ömür ölçerinde ve bitiş çizgisine ulaşmak için kalan zamanınızda olsun. Sürüş becerilerinizden en yüksek puanı almak için bitiş çizgisini mümkün olduğunca çabuk geçmeye çalışın. SUV Snow Driving 3D'de seviyeleri geçtiğinizde, başka bir SUV satın almak için kullanabileceğiniz oyun parası alırsınız. Açık havada ve sayısız köy yolunda her zaman yeni zorluklarla karşılaşın! Serbest modda, buzlu yollar sizi nereye götürürse götürsün, hedefiniz olmadan etrafta dolaşabilirsiniz. Ancak, karda mümkün olduğunca uzun süre sürüş keyfi yaşamak için yaşam ölçerinize dikkat edin.

Kış için daha fazla araba oyunu

SUV Snow Driving 3D'yi beğendiyseniz, neden Heavy Jeep Winter Driving oynamıyorsunuz?

İster siyah buz ister toz kar olsun, iyi bir el-göz koordinasyonuyla tüm zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi SUV Snow Driving 3D oynayın ve heyecan verici bir kış manzarasında sürüş yapın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
SUV Snow Driving 3D

SUV Snow Driving 3D

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
12.|01.|2023
Üretici:

x