Snow Fun

Tüm yaş grupları için onaylandı
80%
64   x  oylandı0x  oynandı

Hinweis: Wenn ihr keine zusätzliche Werbung sehen möchtet, die euch einen Bonus gibt, klickt auf den unteren, weißen Schriftzug (ohne Ad Symbol), wenn ihr ein Level beendet habt.

Reklam

Snow Fun - Karı temizleyin!

Snow Fun, bir çubuk figürü ile kar küreyebileceğiniz eğlenceli bir kış oyunudur!

Kış gelmek üzere ve beraberinde bol miktarda kar getirdi! Bu durum sadece kartopu savaşlarını değil, aynı zamanda düşme ve arabaların mahsur kalma tehlikesini de beraberinde getirmektedir. Kar Eğlencesi'nde fazla karı temizleyin ve kaldırımlarınızı ve ön bahçelerinizi güvende tutun.

Çöp adamınız her seviyede belirli bir alandaki karı temizlemek zorundadır. Üstteki bir çubuk size ne kadar ilerlediğinizi ve daha ne kadar ilerlemeniz gerektiğini gösterir. Çubuğu başarıyla doldurduysanız ve yeterince kar kaldırdıysanız, para alacaksınız ve bunları karakterinizin veya araçlarınızın yeteneklerini geliştirmek için kullanabilirsiniz. Küreğinizin boyutunu artırabilir, daha fazla para kazanabilir veya daha hızlı koşabilirsiniz.

Kontroller: Parmağınızı veya farenizi basılı tutun ve karakterinizi arsalar ve kareler üzerinde yönlendirerek tek seferde mümkün olduğunca çok karı kar küreğinin üzerine almasını sağlayın. Kar burada yuvarlanır ve ne kadar büyük yuvarlanırsa o kadar iyidir. Tek seferde mümkün olduğunca çok kar küremek için iyi rotalar bulmaya çalışın.

Kış için daha eğlenceli mini oyunlar

Snow Fun sevdiyseniz, neden Snowball.io oynamıyorsunuz?

Karlı yollarda kendinizi güvende tutun ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Snow Fun oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Snow Fun

Snow Fun

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
30.|12.|2022
Üretici:

x