Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Hex Triple Match
Yeni0+
Mathematical Crossword
0+
Hexa Sort 3D
0+
Save The Sheep
6+
Is It Right
0+
Slidee
6+
Pin Master
0+
Toilet Pin
12+

Toilet Pin

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Toilet Pin

Toilet Pin - Tuvalete ulaş!

Toilet Pin, karakterinize tuvalete giden yolu açmak için akıllıca pimleri çekmeniz gereken eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Belki de sorunu biliyorsunuzdur - acilen tuvalete gitmeniz gerekir, ancak yolda birçok engelle karşılaşırsınız. Bu bulmaca oyunundaki karakteriniz için de durum aynı; tuvalete zamanında ulaşmak veya beklediği tuvalet kağıdını almak için yardımınıza ihtiyacı var. Ancak tuvalete giden yolu tıkayan sadece iğneler değil, üstesinden gelinmesi gereken lav veya kötü mektup canavarları gibi tehlikeler de var.

Oyun prensibini "Toilet Pin: Alphabet Time" uygulamasından zaten biliyor olabilirsiniz. Oyunun bu çevrimiçi versiyonunda, oyun alanındaki altın iğneleri doğru sırayla çıkarmak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanmanız gerekir. Ancak dikkatli olun, bazı iğnelerin arkasında karakterinizi korumanız gereken tehlikeler de var, aksi takdirde seviye biter. Bu yüzden harf canavarlarına yakalanmadığınızdan emin olun ve ısıran "C", boks yapan "B" ve diğer kötü harflere dikkat edin.

Ustalaştığınız her seviye için, karakterinize komik kostümler satın almak için kullanabileceğiniz altın paralar alacaksınız. Örneğin, Roblox Rainbow Friends'teki canavarlardan biri gibi giyinin veya bulmacaları Wednesday Addams olarak çözün.

Saatlerce bulmaca eğlencesi için daha fazla "Pull the Pin" oyunu

Toilet Pin'i sevdiyseniz, Pin Detective'de gizemli bir suç vakasını çözmeye ve iğneleri çıkarmaya ne dersiniz?

Mantıksal düşüncenizi geliştirin ve çeşitli pim bulmacalarında yolunuzu bulun! KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak Toilet Pin oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Toilet Pin

Toilet Pin
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat