Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Hex Triple Match
Yeni0+
Mathematical Crossword
0+
Hexa Sort 3D
0+
Save The Sheep
6+
Is It Right
0+
Slidee
6+
Pin Master
0+
Toilet Pin
12+

Pin Detective

12 yıldan itibaren onaylandı
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Pin Detective

Pin Detective - Kayıp milyarderi bulun!

Pin Detective, gizemli bir suç vakasını çözmek için iğneleri ustalıkla çıkarmanız gereken heyecan verici bir bulmaca oyunudur.

Yetenekli bir dedektif rolünü üstlenin ve geceleri villasından hiçbir iz bırakmadan kaybolan zengin ve yaşlı bir kadını aramak için yola çıkın. Söylentilere göre eski konak perilidir ve hayaletler yaramazlık peşindedir. Ama kadın gerçekten doğaüstü bir hayalet tarafından mı kaçırıldı yoksa dünyevi güçler servetinin peşinde mi? Beyninizi çalıştırın, mantık bulmacalarını çözün ve öğrenin!

Altın pimleri çıkarın

Bu "Pull the Pin" oyununun oyun prensibini "Pin Detective: Mystery Mansion" uygulamasından zaten biliyor olabilirsiniz. Oyunun bu versiyonunda, bir seviyeyi başarıyla tamamlamak için doğru sırayla pimleri çıkarmak için fareyi veya dokunmatik ekranı da kullanmanız gerekir. Araştırmalarınız sırasında ipuçlarını toplayın, el feneriniz için pil gibi ekipmanlar bulun ve doğaüstü tehditlerle yüzleşin. Ancak dikkatli olun - pimleri yanlış sırayla çıkarırsanız, bombalar, lavlar veya diğer tehlikeler karakterinizi yaralayabilir. Hareketlerinizi akıllıca planlayın ve özel bir dedektif olarak hafiyelik becerilerinizi test edin.

Hayaletin gizemini çözün ve beklenmedik kıvrımlar ve dönüşlerle dolu heyecan verici bir suç hikayesinde yolunuzu bulun!

Dramatik hikayelerle daha fazla zeka oyunu

Pin Detective'i sevdiyseniz, Home Pin 2: Family Adventure'da ıssız bir adada mahsur kalan bir anne ve çocuğunun hayatta kalmasına neden yardım etmeyesiniz?

İğne bulmacalarını çözün ve perili evin gizemini çözün! Pin Detective oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Pin Detective

Pin Detective
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat