Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Home Pin 2: Family Adventure

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Balloons And Scissors
0+
Draw To Smash!
6+
Nuts & Bolts Puzzle
0+
Color Sort Puzzle
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Pipe Direction
0+
Hero Tower Wars
12+
Stickman Escape
6+
Home Pin
12+
Find The Differences: Cars
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Home Pin 2: Family Adventure

Home Pin 2: Family Adventure - Anne ve çocuğuna yardım et!

Home Pin 2: Family Adventure, bekar bir anne ve çocuğuna yardım etmek için iğneleri ustalıkla çıkarmanız gereken sürükleyici bir bulmaca oyunudur!

Oyun prensibini ilk bölümden veya popüler "Home Pin - How to Loot" uygulamasından zaten biliyor olabilirsiniz: Bu çevrimiçi versiyonda, altın iğneleri doğru sırada çıkarmak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanıyorsunuz.

Sadakatsiz kocası tarafından küçük kızıyla birlikte evden atılan fakir bir kadının dramatik hikayesini oynayın. İkili, ısıtması çalışmayan terk edilmiş, harap bir evde barınak bulur. İğneleri çekerek odun, kömür ve kibrit gibi temel hayatta kalma malzemelerinin kilidini açarak soğukta hayatta kalmalarına yardımcı olun. Daha sonra bunları ısınma ateşi yakmak için kullanabilirsiniz. Bebek için süt şişeleri, anne için yiyecek ve sıcak tutan giysiler gibi diğer eşyalar da altın çubukların arkasında bulunabilir. 
Evin farklı odalarında oynayın, daha fazla kapıyı açan anahtarları bulun ve mobilya parçalarının kilidini açmak için kullanabileceğiniz bulmaca parçalarını toplayın. Bomba gibi tehlikeli nesnelere dikkat edin, bunlar da altın veya buz iğnelerinin arkasına gizlenmiş olabilir. Onları ustalıkla ortadan kaldırın, önceden plan yapın ve mantıksal düşüncenizi kullanın. Çubukları yanlış sırayla çekerseniz, nesneler yanlış yere düşebilir ve hatta anne ve çocuğa zarar verebilir - bu durumda seviyeyi tekrar oynamanız gerekecektir.

Odaları döşeyin ve yeni bir ev yaratın

Evi tekrar yaşanabilir hale getirmenin ve küçük aileyi tüm tehlikelerden kurtarmanın en iyi yolu, kazandığınız ödülleri ve paraları kullanmaktır. Evi dekore etmek için mobilyaları toplayın veya seviyeleri tamamlayarak kazandığınız paralarla kıyafet ve aksesuar satın alın. Çok sayıda heyecan verici mantık bulmacasını çözün ve sıcacık yeni bir ev yaratın!

Heyecan verici hikayelerle daha fazla zeka oyunu

Home Pin 2: Family Adventure'ı beğendiyseniz, neden ilk bölüm Home Pin'de macera dolu seviyelerde oynamıyorsunuz veya Stickman Escape'te hapishaneden kaçmıyorsunuz!

İğneleri çekin ve anne ile çocuğu koruyun! Home Pin 2: Family Adventure oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Home Pin 2: Family Adventure

Home Pin 2: Family Adventure

Üye Yorumları