Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Home Pin

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Nuts & Bolts Puzzle
0+
Color Sort Puzzle
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Pipe Direction
0+
Hero Tower Wars
12+
Stickman Escape
6+
Home Pin
12+
Find The Differences: Cars
0+
Sorting Sorcery
0+
Two Pets
0+
Peet Sneak
6+
Untangle Rings Master
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Home Pin

Home Pin - Zorlu mantık bulmacalarını çözün!

Home Pin, zorlu bulmacaları çözmek için iğneleri ustalıkla çıkarmanız gereken kapsamlı bir bulmaca oyunudur.

Oyun prensibini popüler "Home Pin: Pull the Pin" uygulamasından zaten biliyor olabilirsiniz: Bu çevrimiçi versiyonda, altın çubukları doğru sırada çıkarmak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanırsınız.

Karınızı kurtarın ve evi koruyun

Karakteriniz Edward, karısı ve kendisi için yeni bir ev yaratmak amacıyla terk edilmiş bir malikaneye taşındı. Ancak kendi evine sahip olma hayali o kadar da kolay gerçekleşmiyor: Hırsızlar, vahşi köpekler ve ateş püskürten ejderhalar odalara gizlenmiş durumda. Şimdi davetsiz misafirleri kovmak ve Edward'ın evini döşemek sizin mantıklı düşünmenize bağlı.

Pimleri çekin

Oyunun amacı Edward'ı güvenli bir şekilde seviyenin sonuna ulaştırmak veya tüm düşmanları ortadan kaldırmaktır. Edward'ın yolunu açmak veya rakiplerinizin üzerine taş, sandık veya lav düşürmek için pimleri çekin. Önceden plan yapın ve iğneleri doğru sırada çıkarın. Örneğin, Edward bir hırsızla karşılaşmadan önce, kendini savunabilmesi için beyzbol sopasıyla odaya girmesine izin vermelisiniz. İlerleyen seviyelerde, üzerlerinde kayalar asılı olan ipleri de keserek düşmanların kafalarına düşmelerini sağlayabilirsiniz. Ancak Edward'a ya da karısına vurmamaya dikkat edin!

Evinizi döşeyin

Hazineleri alın, karınızı lavdan ve ejderha ateşinden kurtarın ve harika ödüller kazanın. Evinize yerleştirmek için mobilyalar toplayın veya seviyeleri tamamladığınızda elde ettiğiniz paralarla yenilerini satın alın. Edward ve karısı için yeni komik kıyafetler de satın alabilirsiniz. Bazı seviyelerde sevimli evcil hayvanlar elde etmek için yumurtadan çıkabilirsiniz.

150'den fazla heyecan verici mantık bulmacasını çözün ve malikanedeki yeni odaların kilidini açarak onları sade bir hale getirin! Hangi seviyeye kadar gelebileceksiniz?

Zeki bulmaca hayranları için daha fazla mantık bulmacası

Home Pin'i beğendiyseniz, neden Rescue Girl'de kahramanın cehennemden kaçmasına yardım etmiyorsunuz?

Evinizi davetsiz misafirlerden korumak için pimleri sürükleyin ve zor bulmacaları çözün! Home Pin oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Home Pin

Home Pin

Üye Yorumları