Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Rescue Girl

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Balloons And Scissors
0+
Draw To Smash!
6+
Nuts & Bolts Puzzle
0+
Color Sort Puzzle
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Pipe Direction
0+
Hero Tower Wars
12+
Stickman Escape
6+
Home Pin
12+
Find The Differences: Cars
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Rescue Girl

Rescue Girl - Cehennemden Kaçış!

Rescue Girl, genç bir kadının cehennemden kaçmasına yardım etmeniz gereken karmaşık bir bulmaca oyunudur
Cesur kahramanınız yeraltı dünyasında kapana kısılmış durumda ve Cehennem Prensi ile onun kötü kölelerinden kaçıyor. Zor bulmacaları çözün, kale kuleleri ve zindanlarda savaşın, hazineleri toplayın ve üç farklı oyun modunda toplam 370 seviyede ustalaşın.

Bu maceralar Rescue Girl'de sizi bekliyor

Popüler "Hero Rescue" uygulamasına ve diğer pim çekme oyunlarına benzer şekilde, ilk mod, karakterinizin cehennem altın hazinesini yağmalayabilmesi, canavarları yenebilmesi veya diğer mahkumları serbest bırakabilmesi için ustaca pimleri çekmenizi gerektirir. Hareketlerinizi dikkatlice planlayın ve seviyenin size sunduğu tüm unsurları kullanın: Örneğin, size zarar vermesini önlemek için lavı suyla söndürün veya iblisleri ortadan kaldırmak için stratejik olarak kullanın. 
Her beş seviyede bir kaçma girişiminde bulunabileceksiniz ve yolda iki seçenekten birini seçmeniz gerekiyor. Doğru seçimi yaparsanız, ödül olarak çarkıfeleği çevirecek ve yeni kule seviyelerinde bulmaca çözeceksiniz. Yanlış seçim yaparsanız, zamanla yenilenecek olan beş canınızdan birini kaybedersiniz.

İkinci oyun modunda, bu kez ahşap bir kulübeden kaçmak için iyi zamanlanmış bir şekilde manipüle etmeniz gereken tanıdık pimler ve kaldıraçlar da sizi bekliyor.

Son olarak, üçüncü mod çizim yaparken beceri ve zeka gerektirir. Parmağınızı veya dokunuşunuzu kullanarak seviyedeki çizgileri çizin, böylece çantadaki altın sikkeler ve mücevherler hazine sandığına ulaşsın. Bu mini oyundaki yüzde çubuğu size ne kadar boya kullanabileceğinizi gösterir.  

Başarıyla tamamladığınız her seviye için altın paralar kazanırsınız ve bunları dükkânda kahramanınız için havalı kıyafetler ve yeni saç stilleri satın almak için kullanabilirsiniz.

Ne için bekliyorsunuz? Maceraya atılın ve şeytanları alt edin!  

Zeki bulmaca hayranları için daha fazla mantık oyunu

Rescue Girl'ü sevdiyseniz, Fish Love'da doğru anda iğneleri çekerek aşık iki balığın birbirini bulmasına yardım edin!

Zekanızla şeytanı yenin ve yüzlerce seviyede ustalaşın! Rescue Girl'ü şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Rescue Girl

Rescue Girl